West Nutrition

West Nutrition yerli bir marka olup 2018 yılında sektöre giriş yapmıştır. Yüksek hammadde kalitesi ve yüksek üretim standartları ile üretimleri gerçekleştirilmektedir. Ürün yelpazesi günden güne artmakta olan West Nutrition markası sadece sporcu besinleri değil, vitamin mineral ürünlerinde de öne çıkmaktadır. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 63 (3 Sayfa)


İçeriklerinde kullanılan hammaddeler Avrupa ve Dünya standartlarında yüksek saflıkta olup sporcuların en iyiye ulaşabilmesi hedeflenerek temin edilmiştir.Titiz Ar-Ge çalışmaları ve tecrübe ile elde edilen özel formülasyonlar sonrasında İzmir’de bulunan üretim tesisinde ISO22000:2005 ve GMP kalite prosedürlerine uygun olarak üretilen ürünler siz değerli sporcuların en iyiye ulaşmaları hedeflenerek piyasaya arz edilmektedir.

West Nutrition Ürün Çeşitliliği:

Protein tozları, gainer ürünleri, amino asitler, vitamin-mineral ürünleri, pre-workout nox ürünleri, yağ yakıcı ürünleri gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir.

West Nutrition Ürünleri Nerede Üretiliyor ?

West Nutrition hammaddesini yurt dışından ithal edip ülkemizde ambalajlamasını yapmaktadır. Yetkili üretici DERİNPAK İÇ ve DIŞ TIC. LTD. ŞTİ firmasıdır.

West Nutrition İçerikleri?

West Nutrition ürünlerinde sporcu ve insan sağlığına son derece önem verilmektedir. Aspartam, renklendirici boya, yapay renklendirici, domuz ürünleri ve GDO bulunmamaktadır. En kaliteli hammaddeler ile ürünlerini üreten West Nutrition sporcu başarısı kadar sporcu sağlığına da önem vermektedir.

West Nutrition Ürünlerini Satın Al:

Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. Ayrıca West Nutrition 'un tüm ürünleri bakanlık onaylıdır. Türk Gıda Kodeksi Sporcu Gıdaları Tebliği’ne uygun üretilmiştir.

West Nutrition Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm West Nutrition ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve en sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

 

Kampanyalardan anında haberdar olun!