Nutrich Nutrition

Nutrich Nutrition Aloprotein.com güvencesiyle Türkiye'de üretilmekte olan bir sporcu gıdası markasıdır. Yüksek hamadde kalitesi ve yüksek üretim standartları ile üretimlerini gerçekleştirmektedir. Gün geçtikçe ürün yelpazesini genişletmekte olan Nutrich Nutrition orta ve uzun vadede Türkiye'nin en güvenilir sporcu gıdası markası olmayı hedeflemektedir. Kaliteli hammaddenin yanı sıra ürünlerin tamamı hologramlıdır. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 72 (3 Sayfa)

Güçlü formülize edilmiş sporcu gıdası ürünlerini size en iyi fiyat ve güven içerisinde sunmayı hedefleyen Nutrich Nutrition çok kısa bir süre içerisinde Türkiye Supplement piyasasında söz sahibi olmayı başarmıştır. Ürün çeşitliliğini 40 ve üzerine taşımayı hedeflemektedir.

Nutrich Nutrition Ürün Çeşitliliği:

6 ürün çeşidiyle supplement sektörüne giriş yapan Nutrich Nutrition şuan 8 ürün çeşidi ile satışlarına devam etmektedir. Çok kısa bir süre içerisinde 2310 gram ve 3500 gram Whey protein ürünü satışa sunulacaktır. Ayrıca bir adet yeni yağ yakıcı ürünü ve yüksek porsiyonlu farklı bir içeriğe sahip olan bcaa ürünü de satışa sunulacaktır. Bunun yanı sıra 2019 yılının sonuna kadar ürün yelpazesini en az 15 e çıkartmayı hedeflemektedir. Şuan en çok satan ürünleri arasında Nutrich Mass Gainer 6000 gram ve Nutrich Carnirich 3000 mg 1000 ml termojenik ürünü vardır.

Nutrich Nutrition Nerede Üretiliyor?

Nutrich Nutrition ürünlerinin hammaddesi yurtdışından temin edilmektedir. Ülkemizde T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı bir şekilde yüksek standartlarda üretilmektedir.  Tüm Nutrich Nutrition ürünleri hologramlıdır.

Nutrich Nutrition Ürün İçerikleri?

Nutrich Nutrition ürünlerinde sporcu ve insan sağlığı için aspartam, renklendirici boya ve yapay renklendirici kullanmamaktadır. Daima en kaliteli hammaddeleri kullanan Nutrich Nutrition sporcu başarısı kadar sporcu sağlığına da önem vermektedir.

Nutrich Nutrition Sporcu ve Sponsorları:

Yeni bir marka olmasına karşın pek çok sporcuya destek olan Nutrich Nutrition Bisikletçi Dilan Acar'a sponsordur. Bunun yanı sıra Profesyonel vücut geliştirmeci Burak Kanpalta ve Hilal Gül' e sponsorluk yapmaktadırlar. Zaman içerisinde Avrupalı ve Amerikalı sporculara da sponsorluk yapmayı hedeflemektedir.

Nutrich Nutrition Ürünlerini Satın Al:

Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. Ayrıca  Nutrich Nutrition 'un tüm ürünleri bakanlık onaylıdır.

Nutrich Nutrition ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Nutrich Nutrition ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!