Uniq2go

Uniq2go firması 2013 yılında üretimlerine başlamıştır. Lezzetli protein barları üretimi konusunda uzmalaşan firma pek çok çeşit protein bar ürün çeşidine sahiptir. Günlük ihtiyacınız olan protein ihtiyacınızı lezzetli ve sağlıklı bir şekilde karşılamanıza yardımcı olabilir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 32 (2 Sayfa)

Uniq2go üretimlerini Türkiye'de yapmaktadır. Ürünlerinin tamamı doğal, katkısızdır ve koruyucu içermez. Bunun yanı sıra yapay tatlandırıcı, gdo ve gluten içermemektedir. Protein ve lif bakımından da zengin ürünlerdir.

Uniq2go Ürün Çeşitliliği:

Uniq2go Chocodark Bar 50 GrUniq2go ChocoFresh Bar 50 GrUniq2go Chocolight Bar 50 GrUniq2go Power Bar 45 Gr bu dört üründen başka henüz ürün çeşidi yoktur. Fakat yakın süre zarfı içerisinde yeni ürünlerinin satışa sunulacağını düşünmekteyiz.

Uniq2go Ürünleri Sağlıklı mıdır?

Uniq2go ürünleri sağlıklıdır. İster sporcu olun ister spor yapmayın tüm kullanıcı kitleleri tarafından güvenle tüketilebilir. 

Uniq2go Ürünlerini Satın Al:

Ürünleri içerisinde GDO, Aspartam ve renklendirici boya kullanmamaktadırlar. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. Tüm ürünleri T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır.

Uniq2go Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Uniq2go ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!