PowerTech

PowerTech Türkiye'de üretilmekte olup FDA onaylı, hammaddesi yurt dışından ithal edilen bir sporcu gıdası markasıdır. Yüksek hamadde kalitesi ve yüksek üretim standartları ile üretimlerini gerçekleştirmektedir. ISO 9001, ISO 22000, ISO14001 ve GMP belgelidir.  Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 29 (2 Sayfa)

Kaliteli hammaddenin yanı sıra ürünlerin tamamı hologramlıdır. Güçlü formülize edilmiş sporcu gıdası ürünlerini size en iyi fiyat ve güven içerisinde sunmayı hedeflemektedir.

PowerTech Nerede Üretiliyor?

PowerTech ürünlerinin hammaddesi yurtdışından temin edilmektedir. Ülkemizde T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı bir şekilde yüksek standartlarda İstanbul ilinde üretilmektedir..

PowerTech Ürünlerini Satın Al:

Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. Ayrıca PowerTech 'in tüm ürünleri bakanlık onaylıdır.

PowerTech ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm PowerTech ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!