• FitNut Çikolatalı Fıstık Ezmesi 800 gr

FitNut Çikolatalı Fıstık Ezmesi 800 gr
  • 79.00TL
  • 69.00 TL


158 Alo Para karşılğında satın alabilirsiniz.Bü ürün size 2 Alo Para kazandırır.

Havale İndirimi %5
65.55 TL
Stokta Yok

FitNut Çikolatalı Fıstık Ezmesi 800 gr nasıl kullanılır?
Başlangıç Seviyesi
Kahvaltı veya ara öğünlerinizde dilediğiniz miktarda fıstık ezmesi tüketebilirsiniz.
Orta Seviye
Kahvaltı veya ara öğünlerinizde dilediğiniz miktarda fıstık ezmesi tüketebilirsiniz.
İleri Seviye
Kahvaltı veya ara öğünlerinizde dilediğiniz miktarda fıstık ezmesi tüketebilirsiniz.
FitNut Çikolatalı Fıstık Ezmesi 800 gr Detaylı Açıklama

FitNut Çikolatalı Fıstık Ezmesi 800 gr nedir?

Fıstık ezmesi hemen hemen her sporcunun diyet listesinde bulunan gıdalardan biridir.Profesyonel sporcuların üstünde durduğu içeriği mucizevi olan fıstık ezmesini siz neden kullanmalısınız ve fıstık ezmesini her sporcunun gözdesi yapan nedir?

- Protein içeriği zengin olan bir kaynaktır

Sporcular için kaliteli yağ alımı önemlidir ancak hem kaliteli yağ hemde kaliteli proteinleri aynı anda almak çok daha iyi bir tercih olacağından fıstık ezmesi oldukça iyi bir yağ ve protein kaynağıdır. Protein ve yağ alımı özellikle bulk döneminde olan sporcular için oldukça önemlidir. Hacim kazanmak isteyen sporcuların sıklıkla tercih ettiği kaynaklardan biridir.

-Fıstık ezmesi kaliteli yağları içermektedir

Her kişinin gün içerisinde belli bir miktar yağı vücutlarına almaları gerekmektedir. Bu hem yaşamsal faliyetlerini gerçekleştirmeleri hemde yağ yakımlarını desteklemeleri için gereklidir. Vücudumuzdaki doymuş yağ asitlerinin yakımı için vücudumuza bir miktarda doymamış yağ asiti düzenli bir şekilde almamız gerekmektedir. Omega6 yağ asitlerince de oldukça zengin olan fıstık ezmesi çok kaliteli bir besin kaynağıdır. Yağ ihtiva etmesine karşın kolesterol ve trans yağ içermemektedir.

- Kilo alma veya verme problemi yaşayanlar, çocuklar ve Diyabet hastaları için çok iyi bir besin kaynağıdır

Son günlerde hızlanan gıda sektöründen dolayı pazarda sağlıksız bir çok gıda bulunmakta. Şeker dolu, kolesterol veya trans yağ içeren bir çok gıda raflarda yerini almakta. Bunca sağlıksız şeker içeren gıdanın yanında fıstık ezmesi çok iyi bir alternatif. Çocuklarınıza şeker deposu olan bu gıdaları yedirmektense çok iyi bir alternatif olan fıstık ezmesini tercih edebilirsiniz. Şeker içermemesinden dolayı rahatlıkla diyabet rahatsızlığı olanlarda fıstık ezmesini kullanabilirler.

Kilo vermek veya almak isteyenler içinde iyi bir besin kaynağıdır. Kilo vermek isteyenler ara öğünlerde fıstık ezmesini tüketebilirler. Kilo almak isteyenler ise ana yani büyük öğünlerinin yanına fıstık ezmesini ekleyebilir ve istedikleri öğün kalitesine ulaşabilirler.

- Fıstık ezmesi kaliteli içerik ihtiva etmektedir

Fıstık ezmesi kaliteli içerik ihtiva etmektedir, içeriğinde şeker, tuz, yağ ve katkı maddesi gibi insan hayatını olumsuz etkileyebilecek maddeler bulunmamaktadır. Tercih edilen kakaolu kremalara çok iyi bir alternatif olan fıstık ezmesi, kahvaltılarda veya ara öğünlerde kullanılabilir. Tamamen doğal fıstık ezmeleri doymuş yağ, şeker veya türevlerini içermemektedir. Bundan dolayı kilo alımına dikkat eden bireyler için güzel bir tercihtir. İçeriğinde katkı maddesi, koruyucular ve tuz olmadığından dolayı vücutta su tutulmaz ve kaslarınız daha keskin hatlı gözükebilir.

-Kaliteli bir enerji kaynağıdır

Fıstık ezmesi içerdiği enerji ile sizin antrenman boyunca odaklı çalışmanızı sağlayabilir. Bu sebeple profesyoneller güç antrenmanlarından önce fıstık ezmesi tüketmektedirler. Buna ek olarak yağ yakımınıda desteklemesinden dolayı sıkça tercih edilen enerji kaynaklarından biridir.

-Uzun süreli protein desteği sağlar

Şekerli olan ürünler insülin seviyesini çok hızlı yükseltmesinden dolayı protein emilimi olmamakta ve ihtiyaç duyulan destek vücuda sağlanamamaktadır. Tamamen doğal olan fıstık ezmeleri ise insülin direncini aniden yükseltmediği için protein emilimi yavaş bir şekilde devam etmektedir. Bundan dolayı sporcuların bir çoğu gece yatmadan önce hem enerji almak hemde protein sentezini devam ettirmek için fıstık ezmesi tüketmektedirler.

Koruyucu madde içeren, tuzlu, şeker deposu olan ürünleri tercih etmek yerine yerli üretim ve tamamen doğan olan FitNut %100 Fıstık, içeriğinde fıstıktan başka hiç bir şey içermez. Gece veya gündüz fark etmeksiniz rahatlıkla tüketebilirsiniz.

FitNut Çikolatalı Fıstık Ezmesi 800 gr İçeriği
%Günlük Değer**
Servis miktarı: 32 gr (2 yemek kaşığı)
Servis sayısı: 11 Servis
Enerji183**
Protein8,12**
Karbonhidrat4,48**
Yağ14,65g**
Doymuş Yağ0,0g**
Lif3,13g**
aloprotein.com FitNut Çikolatalı Fıstık Ezmesi 800 gr Yorumları
Ortalama Üye Puanı: 5, toplam 2 yorum

Gerçekten muazzam tat. Tam sevdiğim gibi akışkan bir kıvamı var.


09/01/2019

Avantajlı fiyat alınabilir.


17/04/2018

Yorum bırak 1 Alo Para Kazan

    Kötü           iyi
SKOR KARTIOy Ver(2)
  • Genel
  • 96.25/100

BENZER ÜRÜNLER

BİRLİKTE SATIN ALINAN DİĞER ÜRÜNLER

Kampanyalardan anında haberdar olun!