Solgar

Solgar 1947'de kurulduğundan beri New Jersey, Leonia’da yer alan en ileri düzeyde üretim tesisinde üretimlerini gerçekleştirirken hem dizayn hem de fonksiyonellik bakımından günümüz şartlarına ayak uydurmuştur. Farmasötik düzeydeki ekipmanları, mekanizma, işlem kapasitesi, çevrecilik ve kalite kontrol açısından en yüksek standartları karşılamaktadır.Bu standartlar endüstrinin gerektirdiklerini aşmakta ve tüketicilere olabilecek en iyi kalitede ürünleri sunmaktadır. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 96 (4 Sayfa)

Solgar Hakkında Detaylı Bilgi:

Kendi üretim tesisleri, laboratuarları ve dağıtım tesisleri ile Solgar tüm aşamalar boyunca kaliteyi garanti altına almaktadır. Üretiminde "Beslenme Bilimi"ni ilke edinen Solgar, ürünlerini yüksek standartlara uygun üretir. Araştırmalarındaki titizlik, üstün kalite, son teknoloji ile üretim ve kapsamlı eğitim, Solgar için en az ürünlerinin içeriğinde bulunan yüksek kalitedeki bitkiseller, vitaminler ve mineraller kadar önemlidir. Solgar'ın yol göstericisi her zaman "kalite" olmuştur. Kalite, besin takviyeleri endüstrisinde eşsiz olan, kapsamlı kalite kontrol tesisleri ile güvence altındadır. Sadece en iyi hammadde sağlayıcılarından sağlanan, yüksek kaliteli hammaddeler, Solgar'a ulaştığı anda tekrar bir kalite kontrol testine tabi tutulur. Kalite kontrol laboratuarlarından onay çıkmadığı sürece bu hammaddeler üretime dahil edilemezler. Her bir hammadde etkinliği, saflığı ve güvenilirliği belirli bir standartta tutabilmek için, seri üretimlerden önce tam spektrumlu mikrobiyolojik ve kimyasal analizden geçirilir. Kontrol aşamalarındaki bu testlerde, en ileri teknolojiye sahip Yüksek Performanslı Sıvı Kromorografisi (HPLC) kullanılır. Daha önceden belirlenmiş kalite kriterleri karşılanırsa, üretim aşamasına geçilir, karşılanmazsa hiçbir şekilde üretime geçilmez, hammadde geri gönderilir. Kalite; para ve zaman açısından büyük bir yatırım gerektirir. Solgar, kalitenin tüketici memnuniyetini karşılamak için tek yol olduğunu bilir. Geçilen her aşama -hammadde seçiminden, kusursuz üretime ve ürünlerin raflardaki yerlerini almasına kadar- mükemmelliğin altın standartlarına uygun olmalıdır. Bu yüzden Solgar, besin takviyeleri endüstrisinde en uzun üretim süreci olan ortalama 12 haftalık bir üretim süresine sahiptir. Solgar Etiketlerinde, ürünlerin içeriğinde yer alan besin değerleri ve miktarları tam olarak yer alır. Aldatıcı veya yanıltıcı hiçbir bilgi içermez ve mucizevi tedavi sözleri vermez. Etiketler, DSHEA etiket kurallarına tam uygunluk içinde karşılaştırmalı besin öğeleri bilgisini içerir. Şişelerde belirtilen son kullanım tarihleri, etikette belirtilen değerlerin, ne zamana kadar geçerli olacağını göstermektedir. Solgar’ın dünyada 50 ülkede satışı vardır.

Solgar Türkiye:

Ülkemizde her geçen gün sağlıklı yaşama gösterilen özen artarmaktadır. 1998 yılından beri ülkemizde faaliyet gösteren Solgar ülkemizde çok büyük bir kullanıcı kitlesine sahiptir.

Maddelerle Solgar Ürünleri ve Kullanımı: 

- Veganlara özel ürünler üretir. Ayrıca glüten, süt, buğday içermeyen ürünleri de vardır.

- Hammaddeler satın alınmadan önce özenle araştırılır ve an kaliteli hammaddeler üretimde kullanılır.

- Yapay renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu maddeler içermez.

- Ürünlerde yüksek kalitede netice almak isteyen Solgar üretimlerini küçük gruplar halinde yapmaktadır.

- Non-GMO yani genetik olarak oynanmamış  ürünlerdir.

- Solgar ürünlerini kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı önermekteyiz.

Solgar Ürünleri Satın Al:

Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. Ayrıca Solgar 'ın tüm ürünleri bakanlık onaylıdır.

Solgar Ürünleri ve Aloprotein.com:
Aloprotein'den aldığınız tüm Solgar ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!