Aloprotein %20 İndirim Kodu

Fitnut

%100 yerli bir firma olup katkısız fıstık ezmesi üreten, ürün çeşitliliğini arttıran bir firmadır. İnsanların rahatlıkla kullanabileceği saf ve doğal ürünler üretmektedir.  Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

FitNut Ürün Çeşitliliği:

Hemen hemen her yaş grubunun rahatlıkla tüketebileceği, sedanter ve sporcuların kahvaltıda ve ara öğünde tercih ettiği fıstık ezmesi ürününü sağlıklı bir şekilde üreten bir firmadır. Yerli fıstıklardan %100 doğal üretilen FitNut ürünleri sporcular tarafından her dönem tüketilmektedir. Fıstık ezmesi üretimi yanında hindistan cevizi yağı da üretmiştir. Fitnut parçacıklı, sürülebilir ve çikolatalı ile ürün çeşitliliği konusunda kendisini diğer markalara göre bir adım öne çıkarmıştır. Aloprotein.com adresinden alacağınız ürünler taze ve yeni üretilen ürünlerdir. 

FitNut Türkiye:

Yerli bir firma olan Fitnut markası Türkiye piyasasında oldukça tutulan ve tercih edilen bir markadır. 

FitNut Ürünlerini Satın Al:
FitNut sporcu gıdaları Türkiye'de resmi üreticisi tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Türkiye'de üretilmektedir.Ürünlerde GDO, domuz katkı maddeleri bulunmamaktadır.

FitNut Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Fitnut ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır.Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!