Fitnut

%100 yerli bir firma olup katkısız fıstık ezmesi üreten, ürün çeşitliliğini arttıran bir firmadır. İnsanların rahatlıkla kullanabileceği saf ve doğal ürünler üretmektedir.  Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

FitNut Ürün Çeşitliliği:

Hemen hemen her yaş grubunun rahatlıkla tüketebileceği, sedanter ve sporcuların kahvaltıda ve ara öğünde tercih ettiği fıstık ezmesi ürününü sağlıklı bir şekilde üreten bir firmadır. Yerli fıstıklardan %100 doğal üretilen FitNut ürünleri sporcular tarafından her dönem tüketilmektedir. Fıstık ezmesi üretimi yanında hindistan cevizi yağı da üretmiştir. FitNut parçacıklı, sürülebilir, ve çikolatalı ile ürün çeşitliliği konusunda kendisini bir adım öne çıkarmıştır. Aloprotein.com adresinden alacağınız ürünler güncel ve yeni üretilen ürünlerdir. 

FitNut Türkiye:

Yerli bir firma olan Fitnut markası Türkiye piyasasında oldukça tutulan ve tercih edilen bir markadır. 

FitNut Ürünlerini Satın Al:
FitNut sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Amerika'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

FitNut Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm FitNut ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.