Nutripure PureGlow Beauty Tea 21 Days
  • 159.00TL
  • 49.00 TL


318 Alo Para karşılğında satın alabilirsiniz. Bü ürün size 4 Alo Para kazandırır.

Son Kullanma Tarihi 02.04.2024
Havale İndirimi %5
46.55 TL
Stokta Yok

Nutripure PureGlow Beauty Tea 21 Days Özellikleri
Marka
:   Nutripure
Servis Sayısı
:   21
Servis Miktarı
:   1 paket
Servis Başı Fiyat
:   2.33 TL
Nutripure PureGlow Beauty Tea 21 Days nasıl kullanılır?
Başlangıç Seviyesi
Bir adet poşet süzen çayın, bir su bardağı (150-200 ml) kaynamış suda demlendikten sonra içilmesi tavsiye edilir.
Orta Seviye
Bir adet poşet süzen çayın, bir su bardağı (150-200 ml) kaynamış suda demlendikten sonra içilmesi tavsiye edilir.
İleri Seviye
Bir adet poşet süzen çayın, bir su bardağı (150-200 ml) kaynamış suda demlendikten sonra içilmesi tavsiye edilir.
Nutripure PureGlow Beauty Tea 21 Days Detaylı Açıklama

Nutripure PureGlow Beauty Tea 21 Days nedir?

Cildiniz ve saçınız ışıldadığında, etrafa özgüven saçar ve harika hissedersiniz. İnsanlar sizi farkeder. Uzmanlarımız tarafından özenle formüle edilen PureGlow karışımının arkasında ki ilham kaynağı; gerçek ışıltılı bir cildin, sağlıklı bir vücudun göstergesi olduğudur.

  PureGlow, zamanında toplanmış bitkilerden elde edilmiş ve uzmanlar tarafından bilimsel araştırmalar sonucu dengeli bir şekilde formüle edilmiş benzersiz içeriğe sahip bir sağlık ve güzellik çayıdır.

 Cildiniz bu bitkisel karışımı sevecek! 21 günlük düzenli kullanımda cildinizin içten dışa doğru canlandığını farkedeceksiniz!

İçeriğinde bulunan Asteraceae (papatya), binyıllardır Nepal'den Afrika'ya (1) geleneksel ve tamamlayıcı tıpta kullanılmasının yanında son yıllarda yapılan etnobotanik araştırmalar da göstermiştir ki, yara iyileştirici aktiviteye sahip doğal ürünler için değerli bir potansiyele sahiptir.

Calendula officinalis'in (Aynı Safa) içeriğinde bulunan triterpenler, flavonoidler, polifenoller ve karotenoidler gibi antioksidanlar sayesinde cildinizin gün boyu UV ışınları ve benzer sebeplerden maruz kaldığı oksidatif stres ile mücadele etmesine yardımcı olduğu bilinmektedir. (2)(3)(4)(5)(6)(7)

Hem laboratuvar çalışmalarında hem de insanlı deneylerde gösterilmiştir ki, Aynı Safa cildin hidrasyonunu artırabileceğini ve yaşlanma belirtilerini geciktirebilecek sıkılığını ve elastikiyetini artırabilir. (8)

Yoğurt otu, GrantMacEwan Üniversitesinden ünlü herbalist Profesör Robert Dale Rogers tarafından çözülemeyen akne problemleri ve cilt ülseri tedavisinde kullanılmaktadır. Bununla birlikte, 

Galium aparine (Yoğurt Otu) Bir grup Türk bilim insanı tarafından yapılan ve British Journal of Pharmaceutical Research isimli dergide yayınlanan çalışmada yapılan fitokimyasal taraması sonucunda fenoller, tanenler, alkaloidler, antrakinonlar ve saponinler tespit edilmiştir. (9)

Rooibos, Güney Afrika'da yetişen ve çok güçlü bir anti oksidanlar barındıran bir bitkidir. Bunlardan en öncemlisi, güçlü anti-inflamatuar özelliklere sahip bir madde olan Quercetin'dir. Cildinizi rahatlatmak için mükemmeldir ve egzama, sedef hastalığı, deri iltihabı ve sivilce tedavisinde geleneksel ve tamamlayıcı tıpta kullanılmaktadır.

Rooibos ayrıca cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumada da rol oynar. Son araştırmalar, Rooibos'ta bulunan Polifenol antioksidanların bolluğunun ona onarıcı güçler verdiğini gösteriyor. Polifenoller kanser öncesi hasarlı hücreleri çıkarma ve ayrıca kanserin gelişimini destekleyebilecek iltihaplanmanın başlangıcını engelleme özelliğine de sahiptir.

Ayrıca, Rooibos'un yaşlanma karşıtı özelliklere sahip olduğuna ve yaşlandıkça cildin pürüzsüz, esnek ve kırışıksız kalmasına yardımcı olabileceğine dair çok sayıda çalışma bulunmaktadır. 

Kaynaklar:
(1)The Medicinal Value of Asteraceae Family Plants in Terms of Wound Healing Activity 
Ipek SUNTAR
(2) Comparative analysis of bioactive phenolic compounds composition from 26 medicinal plants
Saudi Journal of Biological Sciences
Volume 25, Issue 4, May 2018, Pages 631-641
(3)Extracts from Calendula officinalis Offer in Vitro Protection Against H2O2 Induced Oxidative Stress Cell Killing of Human Skin Cells
Abdullah M. Alnuqaydan, Claire E. Lenehan, Rachel R. Hughes, Barbara J. Sanderson
(4)From the Field to the Pot: Phytochemical and Functional Analyses of Calendula officinalis L. Flower for Incorporation in an Organic Yogurt 
 Graziela Bragueto Escher , Lorena do Carmo Cardoso Borges, Jânio Sousa Santos, Thiago Mendanha Cruz, Mariza Boscacci Marques , Mariana Araújo Vieira do Carmo , Luciana Azevedo, Marianna M. Furtado, Anderson S. Sant’Ana, Mingchun Wen, Liang Zhang [OrcID] and Daniel Granato  
(5)Analysis of Carotenoids, Flavonoids and Essential Oil of Calendula officinalis Cultivars Growing in Estonia
Ain Raal, Anne Orav, Julia Nesterovitsch, Kerttu Maidla
(6)Componential profile and amylase inhibiting activity of phenolic compounds from Calendula officinalis L. leaves Daniil N Olennikov  , Nina I Kashchenko 
(8) Calendula extract: effects on mechanical parameters of human skin 
(Naveed Akhtar, Shahiq Uz Zaman, Barkat Ali Khan, Muhammad Naeem Amir, Muhammad Ali Ebrahimzadeh)
(9) (British Journal of Pharmaceutical Research, ISSN: 2231-2919,Vol.: 15, Issue.: 6)
Nutripure PureGlow Beauty Tea 21 Days İçeriği
% Günlük Değer**
Her bir poşet süzen çayda,
Papatya - Asteraceae
Aynısefa - Calendula Officinalis L.
Yoğurt Otu - Galium Aparine
Roybos - Aspalathus Linearis
aloprotein.com Nutripure PureGlow Beauty Tea 21 Days Yorumları
Ortalama Üye Puanı: 5, toplam 2 yorum

2. kutumu sipariş ettim. "İçtim şöyle oldu" diyeceğim bir etki hissetmedim fakat bitki çayı içmeyi sevdiğimden düzenli olarak kullanıyorum. Tadı da hoş, içeriği ise okuyunca gayet güzel gözüküyor. Genel olarak memnunum ve içmeye de devam edeceğim gibi.


08/07/2021

Tat olarak çekinmiştim ama cidden çok iyi ve içerik olarak çok zengin teşekkürler aloprotein.


19/05/2021

Yorum bırak 1 Alo Para Kazan

    Kötü           iyi
SKOR KARTIOy Ver(2)
  • Genel
  • 96.5/100

BENZER ÜRÜNLER

BİRLİKTE SATIN ALINAN DİĞER ÜRÜNLER

Kampanyalardan anında haberdar olun!