• Optimum Gold Standard Casein 450g

Optimum Gold Standard Casein 450g
  • 59.00 TL


118 Alo Para karşılğında satın alabilirsiniz. Bü ürün size 2 Alo Para kazandırır.

Havale İndirimi %5
56.05 TL
Stokta Yok

Optimum Gold Standard Casein 450g Özellikleri
Marka
Servis Sayısı
:   15
Servis Miktarı
:   450 gram
Servis Başı Fiyat
:   3.93 TL
Optimum Gold Standard Casein 450g nasıl kullanılır?
Başlangıç Seviyesi
Bu seviye için bu ürünü önermiyoruz.
Orta Seviye
Gece yatmadan önce 1 ölçeği su ile karıştırıp tüketebilirsiniz.
İleri Seviye
Gece yatmadan önce 1 ölçeği su ile karıştırıp tüketebilirsiniz.
Optimum Gold Standard Casein 450g Detaylı Açıklama

Optimum Gold Standard Casein 450g Nedir ?

Optimum markasına ait olan Optimum Nutrition Gold Standart Casein ürünü 15 adet servis sayısında bulunmaktadır. 450 gram kadar da servis miktarına sahip olmaktadır. Tabi ürünün servis başı fiyatının da 3,93 TL olduğunu söyleyebiliriz.. Bilinçli ve dikkatli kullanım ile yüksek memnuniyet de elde edebilirsiniz. Sizlere bu yazı dâhilinde farklı kategorilerde çalışmalar yapan sporcular için kullanım önerilerini aktaracağız. Tabi bunların yanı sıra marka ve ürün hakkında gereken tüm bilgiler, öne çıkan nitelikleri ve de içerik değerlerini sunacağız. İlk olarak kullanım önerilerimizden başlayabiliriz. Başlangıç düzeyi çalışmaları yapan sporcu arkadaşların söz konusu olan ürünü tavsiye etmiyoruz. Kullanmamaları kendileri için en uygunu olacaktır.

Orta düzey sporcu arkadaşların ise geceleri uyumadan önce 1 ölçek ürünü su ile karıştırarak tüketmeleri gerekmektedir. Orta düzeyde çalışmalar yapan arkadaşlar ise gece uyumadan önce 1 ölçek Optimum Nutrition Gold Standart Casein ürünü su ile karıştırarak tüketebilirler. Tüm bu bilgiler haricinde hem Optimum markası için hem de söz konusu olan ürün için ayrıntılı bilgilere yer verelim. Bu ürün aynı zamanda Micellar Casein proteinlerini içermektedir. Ayrıca son derece yavaş düzeyde emilim hızına sahip olmaktadır. Kazein protein ürünü olarak da bilinmektedir. Sütten sağlanmakta olan Kazein proteini, WHEY proteinlerinin tersine çok daha yavaş bir şekilde emilmektedir. Bu niteliği ile uzun zaman protein gereksinimi olan ya da belirli zamanlarda protein desteğini almak durumunda kalan sporcu arkadaşların da tercih nedeni olmaktadır.

İçeriğinin niteliklerinden söz edecek olursak; bu nitelikler arasında ilk sırada, her 1 porsiyonunda 24 gram değerinde Kazein proteini barındırdığı yer almaktadır. Mineral ve vitamin içeriği olarak da son derece zengin bir üründür. Yaklaşık %75 oranında da protein değeri yer almaktadır. 5 gramın üstünde BCAA amino asit içeriğine sahip olmaktadır. Yine yaklaşık 5 gram kadar glutamin ve de glutamin öncüleri amino asit içeriğini barındırmaktadır. İçerisinde düşük düzeyde şeker, karbonhidrat ve yağ içeriği yer almaktadır. Değerler olarak da içerik bilgilerini aktarmak isteriz. Bu ürünün 1 ölçek servis miktarı yaklaşık olarak 33 grama tekabül etmektedir. 357 kalori kadar da enerji değeri bulunmaktadır. 76 gram değerinde protein içerdiği de dikkat çeken özellikleri arasında yer almaktadır. 0,5 gram değeri kadar doymuş yağ oranına sahip bir ürün olmaktadır. Yağ değeri ise 1,4 gram kadar belirtilmiştir. 44 mg kadar da kolesterol değeri bulunmaktadır. 9,9 gram değerinde karbonhidrat barındıran ürün aynı zamanda 5,2 gram kadar da şeker barındırmaktadır. 1,1 gram değerinde lif ve 756 mg kadar da sodyum değeri içermektedir. 2200 mg kadar kalsiyum da içerik değerleri arasındadır.

Optimum Gold Standard Casein 450g İçeriği
% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 1 Ölçek (33 g)
Enerji357kcal**
Protein76g**
Yağ1,4g**
Doymuş Yağ0,5g**
Kolesterol44mg**
Karbonhidrat9,9g**
Şeker5,2g**
Lif1,1g**
Sodyum756mg**
Kalsiyum2200mg**
aloprotein.com Optimum Gold Standard Casein 450g Yorumları
Ortalama Üye Puanı: 4.33, toplam 3 yorum

Ben denedim arkadaşlar büyük bir faydası var tavsiye ederim


19/10/2017

Deneme boyutudur faydasını görüceksiniz


19/05/2016

İnşallah. Faydasını. Gorucem


16/04/2016

Yorum bırak 1 Alo Para Kazan

    Kötü           iyi
SKOR KARTIOy Ver(3)
  • Genel
  • 83/100

BUNLARI İÇERMEZ


GDO

Gluten

Hayvansal Gıda

Koruyucu

Aspartam

Domuz Katkı Maddesi

BENZER ÜRÜNLER

DİĞER BOYLAR

Kampanyalardan anında haberdar olun!