Optimum Nutrition

1986 yılında Tony ve Michael Costello kardeşler tarafından kurulan Optimum Nutrition, Inc (ON), sporcu gıdaları sektöründe pazarda devler arasında yer almaktadır.“Geliştirilmiş kalite ve yenilikçi vizyon” ihtiyacını görüp bunu kullanabilen Costello kardeşler pazarda söz sahibi haline kısa sürede gelmişlerdir. Devamını Oku..Optimum Serious Mass 2727 Gr

489.00TL 549.00TL

Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 63 (3 Sayfa)

Firma 2008 yılında dünyanın en büyük süt üretici firmalarından birisi olan Glanbia tarafından satın alınmıştır. Optimum  Nutrition Gold Standard 100% Whey Protein tozu üretimiyle de birlikte pazarda ciddi bir hacime sahip olan ON, günümüzde halen bu talebe karşılık verebilmektedir. Optimum Gold Standard 100% Whey protein tozu 2005 – 2006 – 2007 – 2008 – 2009 ve 2010 yılları boyunca en iyi Whey Protein Tozu ödülünü almayı başarmıştır. Ayrıca dünyanın ilk kazein protein üretimini Optimum Nutrition firması gerçekleştirmiştir.

Optimum Nutriton Üretim Standartları : 

Ürünlerin genelini kendi tesislerinde üretmektedir. Bunu yapmasındaki en büyük üretim standartlarını en yüksek seviyede tutmak ve hammadde kalite kontrolü sağlamaktır. NSF standartlarına uygun olarak üretim yapan Optimum Nutrition cGMPs üretim sertifikasına da sahiptir. Daima en yüksek kalitede ürünler üretmeyi bunu yaparken yüksek standartlarla çalışmayı kendine misyon edinmiştir.

Glanbia Firması Hakkında Bilgiler :

İrlanda merkezli bir firma olan Glanbia dünya üzerinde 32 ülkede operasyonu mevcuttur. Sporcu gıdaları, vitamin & mineral, peynir, süt ve süt ürünlerinde dünyada öncü firmalardan birisidir. Optimum nutrition, BSN, Nutramino, ABB gibi markaları bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle Amerika Birleşik Devletlerinde önemli bir sektör payına sahiptir.

Optimum Nutrition Ürün Çeşitliliği :

Oldukça fazla ürün çeşidine sahiptir. Optimum Nutrition ürünleri 8 farklı kategoriye bölünmüştür:

100% Whey Gold Standard : Bu seri Optimum Nutrition ürünlerinin en çok tercih edilen serisidir. Optimum gold standard whey protein 'de bu kategori içerisinde yer almaktadır. Optimum Gold Standard %100 Whey ON ürünlerinin en çok tercih edilen protein tozu ürünüdür.

Doğal Ürünler (Natural Products): Doğallığa önem veren kullanıcılar için ON bu seriyi çıkartmıştır.

Platinum Serisi (Platinum Products): Kısaca elit ürünler grubu diyebiliriz. En yüksek kalitedeki ürünlerini bu seride bulmak mümkündür. Optimum Nutrition Hydro Whey adlı protein tozu ürünü bu seridedir. Kana çok hızlı bir şekilde karışan bu ürün kalite arayanların tercihleri arasında yer almaktadır.

Diyet Ürünler(Diet Products): Yağ yakımında kullanılan ürünler bu seridedir. Termojenik yağ yakıcıları bu seride bulmak mümkündür. 

Vitamins and Minerals: Bay ve Bayanlara özel multi vitamin üretimi yapmaktadır. Opti-Men ve Opti-Women bu seride mevcuttur.

Pro Series: Bu seri profosyonel anlamda veya ileri düzeyde vücut geliştirme sporu yapan sporcular üretilmektedir. Yüksek besin değerleri ve amino asit profilleri içermektedir. Yüksek protein ihtiyacı olanlar için ideal bir seridir.

Özel Protein (Specialized Protein): Bu seride %100 EGG ve Golds Standard Casein ürünlerini satışa sunmaktadır.

Sthrength and Recovery: Bu seri oldukça geniştir. 32 üründen oluşur. Bu seride Amino Energy, kreatin, glutamine, gainer gibi ürünler bulunmasıyla birlikte PRE-WORKOUT ürünü de mevcuttur.

Optimum Nutrition Türkiye :

Optimum Nutrition ürünleri 15 yıldır Türkiye'de satışı yapılmaktadır. Glanbia firması 2015 yılı ortalarında Türkiye'ye resmen ofis açarak Amerrikalı firma Türkiye'ye kendisi direkt olarak giriş yapmıştır. Bu girişin ardından ürün çeşitliliğinde artma olmuştur. Gün geçtikçe ürün çeşitinin artması muhtemeldir. 

Optimum Nutrition Nerede Üretiliyor ?

Optimum Nutrition ürünleri Amerika Birleşik devletlerin kendi tesislerinde üretilmektedir. Fakat Türkiye'ye gelen bazı Optimum Nutrition ürünleri İNGİLTERE üzerinden Türkiye'ye ithal edilmektedir.

Optimum Nutrition Sporcuları ve Sponsorları:

Kurulduğu günden bu yana birçok sporcuya sponsorluk yapmıştır. Bunun yanı sıra spor etkinliklerine de sponsor olmaktadır. Vücutçular ağırlıkta olmakla beraber kick bocks, boks, bisiklet gibi branşlarda da sponsorluklar yürütmektedir. 68 farklı sporcuya sponsorluk yapmakta olan Optimum Nutrition ülkemizde de yakın süre içerisinde spor organizasyonlarına ve sporculara sponsorluklar yapması beklenmektedir. Ayrıca başlıca sponsor olduğu kişiler arasında Alex Carneiro, Ali Mackinney, Daniel Banks, Charless Glass ve Steve Cook gibi tecrübeli sporcular vardır.

Optimum Nutrition’ın Kalite Sertifikaları:

Optimum Nutrition ürünleri HACCP ve CGMPs sertifikalarına sahiptir.

Optimum Nutrition Ürünlerini Satın Al:

Optimum Nutrition sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile İngiltere'den resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. 

Optimum Nutrition Ürünleri ve Aloprotein.com :

Aloprotein'den aldığınız tüm Optimum Nutrition ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!