• Musclepharm Combat Powder 7 Servis

Musclepharm Combat Powder 7 Servis
  • 49.00 TL


98 Alo Para karşılğında satın alabilirsiniz. Bü ürün size 1 Alo Para kazandırır.

Havale İndirimi %5
46.55 TL
Stokta Yok

Musclepharm Combat Powder 7 Servis Özellikleri
Marka
Servis Sayısı
:   7
Servis Miktarı
:   245 gram
Servis Başı Fiyat
:   7 TL
Musclepharm Combat Powder 7 Servis nasıl kullanılır?
Başlangıç Seviyesi
1 ölçeği (35gr) 350ml su ile karıştırarak antrenmandan 45dk önce ve antrenmandan sonra alınız.
Orta Seviye
1 ölçeği (35gr) 350ml su ile karıştırarak antrenmandan 45dk önce ve antrenmandan sonra alınız
İleri Seviye
2 ölçeği (70gr) 450ml su ile karıştırarak antrenmandan 45dk önce ve antrenmandan sonra alınız.
Musclepharm Combat Powder 7 Servis Detaylı Açıklama

Musclepharm Combat Powder Nedir ?

Musclepharm combat powder   toz içerikli ürün 7 adet servis kullanımına sahiptir. Besin takviyesi alanında kompleks içeriği ile sporcuların takip etmesi gereken beslenme programını en başarılı şekillerde sunacak kaliteli bir üründür. Sağ ve doğal yapısı ile istenilen sonuçların doğrudan vücut içerisine alınmasını sağladığından çok hızlı etkiler ortaya çıkaracaktır.

            Başlangıç düzeyinden itibaren kullanılabilen ürün 1 ölçek toz içerikli ürünün yaklaşık iki bardak su ile karıştırılması ile tüketilir. Spor çalışmalarından bir saat önce ve sonrasında günlük iki porsiyon kullanımı başlangıç düzeyi için ideal kullanım şekilleridir. Orta seviyede de aynı oranlarda devam etmesi önerilen kullanım dozajı, ileri seviyelerde 2 bardak sudan biraz fazla kullanıma 2 ölçek karıştırılarak tüketilmesi önerilmektedir. Ölçek sayısı artsa da porsiyon sayısı artmayacaktır. Musclepharm combat powder   toz içerikli ürün protein takviyesi özelliklerinde kompleks bir yapıya sahiptir. İçeriğinde farklı protein çeşitleri bulunmakta, her farklı çeşit ile etki oranı bir kat daha fazla artırılmaktadır. Bu protein çeşitlerinin çok önemli bir avantajı bulunmakta, ayrı ayrı emilim hızları sayesinde vücut içerisinde protein ihtiyacı oluşmasına fırsat vermeden kaslarda hiç eksik olmayan protein desteği oluşmaktadır. Çok değerli amino asit çeşitleri ile  kaslardaki protein ihtiyacın çok kaliteli bir şekilde giderilmiş olmaktadır. Bu protein çeşitleri arasında Whey, izole Whey, Hidrolize Whey, micellar kazein ve yumurta albumini yer almaktadır. Sindirim enzimi içeriği de çok önemli olmakta ve en önemlisi düşük yağ oranı ile kaslarda istenilen sıkı estetik görünüm sağlanmış olacaktır.

            Bir ölçek servis kullanımında 34 gram porsiyon ürün içeriği bulunmakta ve 140 kcal oranında enerji açığa çıkarmaktadır. Musclepharm combat powder   ürün içeriğinde 25 gram protein tüketimi ortaya çıkmaktadır. Toplam yağ oranı sade 1,5 gram kadar olmakta ve kolesterol, sodyum, potasyum gibi içerikleri ile de çok kaliteli etkiler ortaya çıkarmaktadır. Demir ve kalsiyum açısından da oldukça zengin olan ürünün içerisinde hayvansal gıdalar, koruyucu ve GDO gibi olumsuz sonuçlar oluşturan maddeler bulunmamaktır. Kullanıcı memnuniyeti açısından yüzde doksanlara ulaşan etkileri bulunur. Tat konusunda da çok iddiaalı olan ürün kurabiye-krema lezzeti ile çok keyifli bir içecek haline gelmektedir. Çok pratik bir şekilde hazırlanan besin takviyesi damaklarda bıraktığı keyifli tadı ile de tercih sebebi olabilmektedir. Tüm dünya da geniş bir kullanıcı portföyü olan combat protein takviyesi oldukça kaliteli ve başarılı sonuçlar ortaya çıkarabilen bir ürün olacaktır.

Musclepharm Combat Powder 7 Servis İçeriği
% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 1 Ölçek (34 g)
Enerji140kcal**
Enerji15kcal**
Toplam Yağ1,5g**
Doymuş Yağ1g**
Trans Yağ0g**
Kolestrol75mg27%
Sodyum150mg6%
Potasyum200mg6%
Karbonhidrat5g2%
Lif1g4%
Şeker2g**
Protein25g50%
Kalsiyum13%
Demir3%
Amino Asit Büyüme Kompleksi33g**
Mikro Filtre Whey Protein Karışımı (Whey Protein Konsantresi , İzole Whey Protein , Hidrolize Whey Protein )
aloprotein.com Musclepharm Combat Powder 7 Servis Yorumları
Ortalama Üye Puanı: 5, toplam 1 yorum

Protein oranı yüksek ve yağ oranı düşük güzel bir besin.


13/05/2016

Yorum bırak 1 Alo Para Kazan

    Kötü           iyi
SKOR KARTIOy Ver(1)
  • Genel
  • 90/100

BUNLARI İÇERMEZ


Gluten

Hayvansal Gıda

Koruyucu

BENZER ÜRÜNLER

DİĞER BOYLAR

Kampanyalardan anında haberdar olun!