MusclePharm

Bilimsel gelişmeleri üretimlerine deklare eden firma performans, güç ve kişisel sağlık üzerine kurulu bir yapıyla ürünlerini pazara sunmakta ve sporculara bu konudaki güveni kalitesiyle sağlamaktadır. MusclePharm şuanda 120'den fazla ülkeye ürünlerini pazarlamakta ve aldığı geri dönüşler ile ürünlerinde sürekli yenilikler yapmakta olan bir firmadır Musclepharm markası 40' tan fazla ödül almıştır.  Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 55 (3 Sayfa)

Musclepharm Ürün Çeşitliliği:

Musclepharm markası oldukça fazla ürün çeşitliliğine sahip bir markadır. Özellikle kendisini  giyim konusunda oldukça geliştiren marka ; protein tozlarında da ünlü sporcu Arnold Schwarzenegger imzalı serisini barındırarak müşterilerin ilgisini çekmeyi başarmıştır. En çok satılan ürünleri Musclepharm Assault 360 gr ve Musclepharm Combat Isolate Protein ürünleridir. Genel olarak marka ;  ürünlerinde kaliteyi ve görselliği ön plana çıkararak müşterilerinin güvenle ürünlerini tüketmesini sağlamıştır.

Musclepharm Türkiye:

Musclepharm markasının distrübütörlüğünü Sportone yapmaktadır. Musclepharm ürünleri uzun yıllardır ülkemizde satışı yapılmaktadır. Ülkemize giriş yaptığı tarihten bu yana sürekli olarak ürün çeşitlilği artmış ve müşterilerin beğenisine sunulmuştur.

Musclepharm Nerede Üretiliyor ?

Musclepharm menşei Amerika'dır.

Musclepharm Sporcuları ve Sponsorları:

Musclepharm firması bünyesinde bir çok sporcu bulundumaktadır. En bilindik olanları ise jijitsu dalında 12 defa dünya şampiyonu olan Marcus Buchecha ve dünyaca ünlü vücut geliştirme sporuyla uğraşan aynı sırada da oyunculuk yapan Arnold Schwarzenegger'dir. 

Musclepharm Ürünlerini Satın Al:

Musclepharm sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Amerika'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur ve helal sertifikalıdır. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Musclepharm Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Musclepharm ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!