• Dymatize Micronized Glutamine 300 Gr

Dymatize Micronized Glutamine 300 Gr
  • 119.00TL
  • 89.00 TL


238 Alo Para karşılğında satın alabilirsiniz.Bü ürün size 3 Alo Para kazandırır.

Havale İndirimi %5
84.55 TL
Stokta Yok

Dymatize Micronized Glutamine 300 Gr Özellikleri
Marka
:   Dymatize
Servis Sayısı
:   67
Servis Miktarı
:   300 gram
Servis Başı Fiyat
:   1.33 TL
Dymatize Micronized Glutamine 300 Gr nasıl kullanılır?
Başlangıç Seviyesi
Başlangıç seviyesi için antrenmandan önce ya da antrenmandan hemen sonra 1 tatlı kaşığı ürünü su veya meyva suyu ile karıştırarak kullanmanızı tavsiye ederiz.
Orta Seviye
Orta seviye için antremandan önce ya da antrenmandan hemen sonra 1 tatlı kaşığı ürünü su veya meyva suyu ile karıştırarak kullanmanızı tavsiye ederiz.
İleri Seviye
İleri seviye için antremandan önce ya da antrenmandan hemen sonra 1 tatlı kaşığı ürünü su veya meyva suyu ile karıştırarak kullanmanızı tavsiye ederiz.
Dymatize Micronized Glutamine 300 Gr Detaylı Açıklama

Dymatize Micronized Glutamine 300 Gr nedir?

Dymatize Nutrition 1994 yılında kurulmuş ve dünyada sektörün  en önemli firmaları arasında gösterilen bir supplement firmasıdır.Firmanın en önemli prensibi güvenli ve  kaliteli ürünleri kullanıcıya ulaştırmaktır. Üretim sonrası kontrole çok önem vermektedirler. Üretimden sonraki ilk 3 gün ürünlerin kontrolüne devam etmektedirler. Firma kurulduğu günden günümüze kadar 250'nin üzerinde  ürün üretmiştir.Ürünlerin hiçbirinde domuz yağı ve  katkı maddesi içermemektedir.Ürünlerini dünyanın seçkin mağazalarında satışa sunmaktadır.Bunlardan bir kaçı; GNC, Vitamin Shoppe, Lucky Vitamins gibi.. Ayrıca 2013 yılında bodybuilding.com 'un düzenlemiş olduğu yılın en iyi supplementleri yarışmasında Dymatize Iso 100 senenin en iyi izole protein tozu seçilmiştir.

Dymatize Mikronize  Glutamine %100 saf ve serbest formda Glutamine'den üretilmiştir.Glutamine bir çeşit amino asittir.Ürün toz formdadır, aromasızdır.Dymatize Glutamine antremanlarda harcadığınız efor sonrası kaslarınızda boşalan gluatamin seviyesinin  tekrardan yükselmesine yardımcı olabilir. Ürün mikronize ve saf olduğundan dolayı hızlı kana karışabilir ve emilimi uzun olduğundan dolayı kaslarınıza uzun süreli bir glutamine desteği sağlayabilir. Her servis 4500 mg Glutamine içermektedir.

Dymatize Micronized Glutamine 300 Gr İçeriği
%Günlük Değer**
Servis Sayısı : 67
Servis Miktarı : 1 Tatlı Kaşığı (4,5 g)
Glutamin4500mg**
** Günlük değerler saptanamamıştır.
aloprotein.com Dymatize Micronized Glutamine 300 Gr Yorumları
Ortalama Üye Puanı: 4.5, toplam 4 yorum

Glutamin alacaksanız mikronize olmasına dikkat edin. Glutamik asid(glutamin öncüsü) olarak satılanlardan almayın vücut hemen o formu kullanamıyor.


05/10/2017

gerçekten etkili bir ürün


02/03/2017

Micronized glutamin artık bulmak zor bulsan pahalı servisi az ama. Bunun öyle degil servisi çok ve aloprotein sagolsun fiyatıda düşük çok uygun bi ürün


29/07/2016

Dymatize zaten çok üstün bir marka. Glutamin sadece kaslara değil yağ yakımı içinde önemli. Gece yatmadan önce içerseniz yüzde 450 yağ yakımını hızlandırıyor aklınızda bulunsun


23/11/2015

Yorum bırak 1 Alo Para Kazan

    Kötü           iyi
SKOR KARTIOy Ver(4)
  • Genel
  • 91.25/100

BUNLARI İÇERMEZ


GDO

Gluten

Hayvansal Gıda

Koruyucu

Renkleridici Boya

Laktoz

Aspartam

Domuz Katkı Maddesi
Kampanyalardan anında haberdar olun!