Dymatize

Dymatize, 1994 yılından beri piyasada yer alan firma bir supplement firmasıdır. O günlerden bu yana oldukça ses getiren ürünler çıkarmayı başarabilmiş ve milyonlarca kitlenin en sevdiği markalardan birisi haline gelmiştir. Şuanda 50'den fazla ülkeye ürünlerininin satışını yapmaktadır. Dymatize'in prensipleri arasında kaliteli ürün, etkili içerik ve insan sağlığına zararsızlık gibi temel konular yer almaktadır. Kalite söz konusu olduğunda Dymatize çıtayı bir kaç adım ileri götürmektedir, yaptığı son ürün kontrol prosesleriyle zararsız ve istenilen formda ürün çıkardıklarını kanıtlamaktadırlar. Türkiye piyasasında ISO100 ürünü oldukça ses getirmiş ve belli bir kitle oluşmasına sebep olmuştur.  Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)

Dymatize Ürün Çeşitliliği:

Dymatize, her sporcuya direkt etki edecek, üstün mühendislik harikası, ustaca formüle edilmiş ürünleri ile bir çok sporcuya kazanım sağlamıştır. Firma tarafından protein, karbonhidrat, creatine, glutamine, amino asit, bcaa, l-carnitine, cla  ürünleri ile dünya piyasasında yerini almıştır. Türkiye piyasasında da genel olarak Dymatize Super Mass Gainer ürünü popüler olmuştur. Bununla birlikte ikinci Dymatize Iso 100 Hydrolyzed 100% Whey Protein Tozu revaçtadır. Dymatize ürünlerinde doping ve katkı maddesi bulunmamaktadır.

Dymatize Türkiye:

Dymatize ürünleri Türkiye piyasasına 2009 yılından itibaren giriş yapmıştır. Bir çok ürün ile ciddi giriş yapan Dymatize markası en iyi verimi Super Mass Gainer ürünü ile almıştır. 

Dymatize Sporcuları:

Dymatize takımının sponsor olduğu 24 adet sporcu bulunmaktadır. Bu sporcular içerisinde IFBB Pro Bodybuilder” ve “USA National Freestyle Wrestling Champion” olan Andy Haman.Dymatize Nutrition uzun bir süre boyunca 2 kere bayan figürde Olympia yarışmasını kazanan Erin Stern’e sponsor olmuştur. Dymatize markası ürün yapım aşamasında sporcularına danışmaktadır. 

Dymatize Ürünlerini Satın Al:
Dymayize Nutrition sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Amerika'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Dymatize Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Dymatize ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!