Aloprotein %20 İndirim Kodu
  • Twinlab BCAA Fuel 180 Tablet

Twinlab BCAA Fuel 180 Tablet
  • 59.00 TL


Havale İndirimi %5
56.05 TL
Stokta Yok

Twinlab BCAA Fuel 180 Tablet Özellikleri
Marka
:   Twinlab
Servis Sayısı
:   45
Servis Miktarı
:   180 tablet
Servis Başı Fiyat
:   1.31 TL
Twinlab BCAA Fuel 180 Tablet nasıl kullanılır?
Başlangıç Seviyesi
Orta Seviye
Orta seviye olan sporcuların idmandan önce 3 tablet idmandan sonra 3 tablet alarak bol su ile tüketmelerini tavsiye ederiz.
İleri Seviye
İleri seviye olan sporcuların idmandan önce 3 tablet idmandan sonra 3 tablet alarak bol su ile tüketmelerini tavsiye ederiz.
Twinlab BCAA Fuel 180 Tablet Detaylı Açıklama

Twinlab BCAA Fuel 180 Tablet Nedir ?

Twinlab 1968 yılında David Blechman tarafından kurulmuş olan bir Amerikan supplement firmasıdır.Sektöre ilk olarak likit protein üreterek başlamıştır.Daha sonra ürün yelpazesini genişleterek vitamin , mineral , bitkisel ürünler ve çaylar üretmeye başlamıştır.Twinlab 1000 'in üzerinde ürün çeşitliliğine sahiptir ve ürünleri 55 ülkede satılmaktadır. Firma Türkiye' de sadece protein tozu , gainer , amino asit türevleri ve cla ürünleri ithal etmektedir.Sektörün en eski markalarındandır.

Twinlab BCAA Fuel tablet formda  bir BCAA ürünüdür.Her serviste 2000 mg BCAA içermektedir.Bu ürün sporcuların günlük ihtiyaç duyduğu BCAA  ihtiyacının karşılanmasına yardımcı olabilir.

Twinlab BCAA Fuel 180 Tablet İçeriği
% Günlük Değer**
Servis Miktarı : 4 Tablet
Enerji10kcal**
İzolösin (BCAA)500mg**
Lösin (BCAA)1000mg**
Valin (BCAA)500mg**
** Günlük değerler saptanamamıştır.
aloprotein.com Twinlab BCAA Fuel 180 Tablet Yorumları
Ortalama Üye Puanı: 3, toplam 1 yorum

Ne zaman girer stoklara tekrar ?


07/03/2017

Yorum bırak 1 Alo Para (0.5 TL) Kazan

    Kötü           iyi
SKOR KARTIOy Ver(1)
  • Genel
  • 75/100

BUNLARI İÇERMEZ


GDO

Gluten

Hayvansal Gıda

Koruyucu

Renkleridici Boya

Laktoz

Aspartam

Domuz Katkı Maddesi

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

İnsan vücudunun %20'si proteinden oluşmaktadır. Protein neredeyse tüm biyolojik süreçler için kilit bir role oynamaktadır. Amino asitler ise proteinin yapıtaşıdır. Amino asitler vücuttaki besinlerin depolanmasına ve transfer edilmesinde önemli rol oynamaktadır. Amino asitlerin yaraların tedavisinde ve dokuların tamir edilmesi süreçlerinde de etkilidir. Vücuttaki amino asit havuzu dengeli bir metabolizmaya ulaşmak için oldukça önemlidir. Amino asit havuzu, vücutta bulunan tüm amino asit miktarını ifade eder. Yetişkin bir erkeğin vücudunda yaklaşık 120-130 gram amino asit bulunmalıdır. Amino asit havuzunun bu miktardan düşük olmasının obesite, uykusuzluk, saç dökülmesi, deri problemleri, diyabet, yüksek tansiyon gibi hastalıklara yol açabileceğini unutmayınız.
Kampanyalardan anında haberdar olun!