Cold Iron T-UP 20 Ampul
  • 349.00TL
  • 59.00 TL


Havale İndirimi %5
56.05 TL
Stokta Yok

Cold Iron T-UP 20 Ampul Özellikleri
Marka
:   Cold Iron
Servis Sayısı
:   20
Servis Miktarı
:   1 ampul
Servis Başı Fiyat
:   2.95 TL
Cold Iron T-UP 20 Ampul nasıl kullanılır?
Başlangıç Seviyesi
Antrenmandan 20 dakika önce 1 tüp (25mL) tüketilmesi tavsiye edilir.
Orta Seviye
Antrenmandan 20 dakika önce 1 tüp (25mL) tüketilmesi tavsiye edilir.
İleri Seviye
Antrenmandan 20 dakika önce 1 tüp (25mL) tüketilmesi tavsiye edilir.
Cold Iron T-UP 20 Ampul Detaylı Açıklama

Cold Iron T-UP 20 Ampul Nedir?

COLDIRON® T UP, genel olarak hem erkeklerde hem de kadınlarda libido artışına destek olabilen, dayanıklılık ve atletik performans artışına yardımcı olabilen kompleks bir içeriğe sahip, ileri düzey natural besin ve bileşenlerden oluşan gıda takviyesi ürünüdür.

T UP; sporcularda güç artışı ve antrenmanlarının daha uzun yapılmasına yardımcı oluyor. Doğal yollardan T-üretimi sağlayabilir. Normal bireylerde ise; günlük hayatı içinde daha güçlü olmalarına, özel hayatlarında daha konforlu bir yaşam sürmelerine yardımcı olabilir. Spor yapmayanların da kullanımına uygundur. Karışık meyve aromalı bu ürün İspanya menşeilidir. Her kutuda 20 ampul ihtiva etmektedir.
İçerisindeki etken maddelerin genel özellikleri:

L Arginine: Cold Iron L Arginine, Bitkisel kaynaklı – Vegan tüketime uygun / fermente amino asit den üretilmiştir.  Biyolojik değeri yüksek esansiyel amino asittir. Egzersiz kapasitesine, bağışıklığın güçlenmesine, enfeksiyonların önlenmesine ve iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olabilir. Kan damarlarında nitrik okside dönüşür ve damarların genişlemesine, kan akışı sirkülâsyonuna yardımcı olabilir. Erektil fonksiyon bozuklukların ve kısırlığın tedavisinde kullanım alanı mevcuttur.  

MACA / Lepidyum Ekstresi: Genel olarak aşırı yorgunluk, bitkinlik ve halsizlik hissine karşı enerji seviyesini yükseltmeye destek olabilir. Kadınlarda menopoz semptomlarına karşı, erkeklerde cinsel iktidarsızlık ve sertleşme problemlerinin giderilmesine yardımcı olabilir.

Fenugreek / Çemen Ekstresi: İçeriğinde bulunan fitoöstojenler sayesinde,  kadınlarda ve erkeklerde  hem cinsel fonksiyonu hem de libidoyu  iyileştirebilir. Hem triglesitleri hem de yüksek kolesterolü (LDL)  azaltmaya yardımcı olabilir.

L Carnitine / L Karnitin: Bir amino asit türevidir ve  tartarate formudur. Karnitin, yağ asitlerinin yakılması ve yakıt olarak kullanılmasına yardımcı olabilir

Nettle Root  / Isırgan Ekstresi: T-seviyesi  ve üretimine katkı sağlayabilir. A,C,K ve B vitaminleri açısından zengindir. Estrojen oluşumunu engellemeye yardımcı olabilir. Uyumayı düzenleyebilir. 

Saw Palmetto / Cüce Palmiye Ekstresi: T-seviye üretimini destekleyebilir. Saç dökülmesini engellemede yardımcı olabilir.

Ginger Root  / Zencefil Ekstresi: Metabolizma hızını artırabilir ve bunun sonucu kalori yakımı sayesinde termojenik etki gösterebilir. İnflamatuvar tepkileri azaltmaya yardımcı olabilir.

Vitamin C : Yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunabilir.

Pomagranate Extrate / Nar Kurutulmuş Meyve Usaresi : Egzersiz performansı ve iyileşmesine yardımcı olan, antioksidan kapasiteye sahip bir ekstrattır. Ayrıca kadınlarda kısırlığı (östrojen seviyesi) tedavisinde etkili olabilir. Hafıza ve kas koordinasyonunu geliştirdiği  gözlemlenmiştir.

Zinc / Çinko: İnsan vücudu çinkoyu depolayamadığı için, düzenli alımı önemlidir. Sağlıklı bağışıklık sistemi için gerekli olan eser bir elementtir.

Vitamin B6: Enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunabilir. Yorgunluğu ve bitkinliğin azaltılması, bağışıklık sisteminin normal çalışmasına katkısı  olabilir.

Vitamin D3: Bağışıklık sisteminin normal fonksiyonlarına katkıda bulunabilir. Kalsiyum ve fosforun emilimine kullanılabilir.

Cold Iron T-UP 20 Ampul'un öne çıkan yönleri

- Doğal yollarda T seviyesini artırabilir

- Kadınlar ve erkekleri için uygun olması

- Kaliteli hammadde

- Özel formülCold Iron T-UP 20 Ampul İçeriği
%Günlük Değer**
Servis miktarı: 1 ampul (25 mL)
Servis sayısı: 20
L-Arjinin700mg**
Lepidyum ekstresi400mg**
Çemen ekstresi400mg**
L-Karnitin300mg**
Isırgan ekstresi200mg**
Cüce Palmiye ekstresi160mg**
Zencefil ekstresi120mg**
C Vitamini100mg**
Nar kurutulmuş meyve usaresi100mg**
Çinko4.8mg**
B6 Vitamini9mg**
D Vitamini2.5mcg**
Günlük değerler saptanamamıştır.
aloprotein.com Cold Iron T-UP 20 Ampul Yorumları
Ortalama Üye Puanı: 4.75, toplam 8 yorum

Bence çok iyi antrenmanda güzel destek veriyor antrenmandan önce içilebilir.


01/12/2021

kullanmaya başladım ve efsane etki maşallah


05/11/2021

Ürün 03.11.2021 tarihi ile elime ulaştı akşam antrenman öncesi denedim.tadı keçi boynuzu pekmezini andırdı azıcık.etki olarak ise tam bir antrenman öncesi içeceği diyemem ama vücut ısısını iyi yükseltiyor.fiyat olarak düşünürsek gayet makul


04/11/2021

bu fiyata piyasada bulmak zor .son kullanma tarihine aldırış etmeden alın derim bence .ben iki kutu aldım


20/10/2021

Merak ettiğim bir üründü. Şimdi sipariş veriyorum :)


06/10/2021

İsterseniz çilek ve kivilisi var bu indirimi kaçırmayın


09/12/2020

İçerik efsane pump olmamak mümkün degil


02/05/2020

Böyle ürünler geliyor muydu? İçerik benzersiz...


22/04/2020

Yorum bırak 1 Alo Para Kazan

    Kötü           iyi
SKOR KARTIOy Ver(8)
  • Genel
  • 91.5/100

BENZER ÜRÜNLER

BİRLİKTE SATIN ALINAN DİĞER ÜRÜNLER

Kampanyalardan anında haberdar olun!