• Cold Iron GH UP 20 Ampul

Cold Iron GH UP 20 Ampul
  • 349.00TL
  • 79.00 TL


Havale İndirimi %5
75.05 TL
Stokta Yok

Cold Iron GH UP 20 Ampul Özellikleri
Marka
:   Cold Iron
Servis Sayısı
:   20
Servis Miktarı
:   1 ampul
Servis Başı Fiyat
:   3.95 TL
Cold Iron GH UP 20 Ampul nasıl kullanılır?
Başlangıç Seviyesi
Akşam yatmadan 2 saat önce bir tüp şeklinde tüketilmesi önerilir.
Orta Seviye
Akşam yatmadan 2 saat önce bir tüp şeklinde tüketilmesi önerilir.
İleri Seviye
Akşam yatmadan 2 saat önce bir tüp şeklinde tüketilmesi önerilir.
Cold Iron GH UP 20 Ampul Detaylı Açıklama

Cold Iron GH UP 20 Ampul Nedir?

COLD IRON® GH UP, genel olarak sporcuların performanslarının artmasına ve daha fazla hacim yapmalarına yardımcı olabilen kaliteli ve doğal besinlerden oluşan gıda takviyesi ürünüdür. GH seviyenizin artmasına yardımcı olabilecek; idman sonrası toparlanma, onarım ve anti-aging sağlamada yardımcı olabilir. Spor yapmayanlar için de kullanıma uygundur. Cold Iron GH UP ürünü çilek ve kivi aromalı olup,20 tüp içermektedir. Genel olarak akşam yatmadan 2 saat önce bir tüp şeklinde tüketilmesi önerilir. 

Cold Iron GH UP ürününün içerisindeki etken maddelerin genel özellikleri:

-L Arginine/L Arjinin: Cold Iron L Arginine, Bitkisel kaynaklı – Vegan tüketime uygun / fermente amino asitten üretilmiştir.  Biyolojik değeri yüksek esansiyel amino asittir. Egzersiz kapasitesinin artmasına, bağışıklığın güçlenmesine, enfeksiyonların önlenmesine ve iyileşmesini hızlandırmaya yardımcı olabilir. Kan damarlarında nitrik  oksite dönüşür ve damarların genişlemesine, kan akışı sirkilasyonunun artmasına yardımcı olur. Erektil fonksiyon bozuklukların ve kısırlığın tedavisinde kullanım alanı mevcuttur.  

-L Ornithine/L Ornitin: L-Arginine ile beraber kullanıldığında; GH seviyesinin, kas dokusunda artışına ve bağışıklık sistemi desteğinde önemli bir rol oynayabilir.

-L Lysine/L Lizin: Vücudun kalsiyumu emmesine, kalojen doku oluşturmasına, karnitin üretimine yardımcı olabilir.

L Theanine/L Teanin: Yeterli dinleme ile rahatlama sağlanmasına yardımcı olurken uykunun kalitesini arttırmaya yardımcı olabilir. Stres azaltmaya yardımcı olabilir. Bağışıklık sisteminin düzgün bir şekilde çalışmasına destek verir. güçlendirerek vücudun bakteriler ve virüslerden kurtulmasında görev alabilir. Serotonin, dopamin ve GABA gibi önemli kimyasalların artışına yardımcı olabilir.

-MACA/Lepidyum Ekstresi: Genel olarak aşırı yorgunluk, bitkinlik ve halsizlik hissine karşı enerji seviyesini yükseltmeye destek olabilir. Kadınlarda menopoz semptomlarına karşı, erkeklerde cinsel iktidarsızlık ve sertleşme problemlerine yardımcı olabilir.

-Calsium Sitrate/Kalsiyum Sitrat: Sağlıklı yaşam için gerekli olan en önemli minerallerdir. Normal enerji oluşum metabolizmasına, kas fonksiyonlarına, sindirim enzimlerinin normal fonksiyonlarına katkıda bulunmaya yardımcı olabilir.

-L Carnitine/L Karnitin: Bir amino asit türevidir ve tartarate formudur. Karnitin, yağ asitlerinin yakılması ve yakıt olarak kullanılmasına yardımcı olabilir

-Vitamin C: Yoğun fiziksel egzersiz sırasında ve sonrasında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonunun korunmasına katkıda bulunabilir.

-Zinc/Çinko: İnsan vücudu çinkoyu depolayamadığı için düzenli alımı önemlidir. Sağlıklı bağışıklık sistemi için gerekli olan eser bir elementler arasındadır.

-Vitamin B6: Enerji oluşum metabolizmasına katkıda bulunabilir. Yorgunluğu ve bitkinliğin azaltılması, bağışıklık sisteminin normal çalışmasına katkısı  olabilir.

Cold Iron GH UP 20 Ampul'ün öne çıkan yönleri:

- Her serviste 2100 mg L-Arjinin içermesi

- Kaliteli hammade

- Özel formül

- Her serviste 200 mg Lepidyum ekstresi içermesi

- İspanya menşei

Cold Iron GH UP 20 Ampul İçeriği
%Günlük Değer**
Servis miktarı: 1 Ampul
Servis sayısı: 20
1 servis içeriği
L-Arjinin2100mg**
L-Ornitin900mg**
L-Lizin900mg**
L-Teanin300mg**
Lepidyum Ekstresi/MACA200mg**
Kalsiyum Sitrat150mg**
L-Karnitin100mg**
Vitamin C100mg**
Çinko4,8mg**
Vitamin B69mg**
Günlük değerler saptananamıştır.
aloprotein.com Cold Iron GH UP 20 Ampul Yorumları
Ortalama Üye Puanı: 4.67, toplam 6 yorum

Geçen yıl almıştım. Likit formda falan ama hiç de fena değil. Baya etkili.


02/09/2022

Gayet iyi t ironuda almanızı tavsiye ederim


16/11/2021

uygun fiyat .son kullanma tarihinin bir önemi yok böyle ürünlerde tekli tüp aç iç .güzel yerde muhafaza etmeniz yeterli bence..tavsiye ederim


20/10/2021

Bu fiyata bu ürün kaçmaz pişman olmayın


09/12/2020

GH ürünleri varmıymış türkiyede? Teşekkürler aloprotein


17/06/2020

Uzun zamandır GH ürünleri ülkemizde yoktu. Aloprotein yeni markalar ve yeni ürünlere destek olmaya devam ediyor. Bu tür ürünler umarım daha da artar.


12/05/2020

Yorum bırak 1 Alo Para Kazan

    Kötü           iyi
SKOR KARTIOy Ver(6)
  • Genel
  • 89.75/100

BENZER ÜRÜNLER

BİRLİKTE SATIN ALINAN DİĞER ÜRÜNLER

Kampanyalardan anında haberdar olun!