Züber

Züber markası %100 doğal besinlerden elde edilmekte olan aperatif ürün üreticisidir. Ürünlerinde herhangi bir yapay maddde bulunmamaktadır. İçerisinde şeker yerine doğal meyve, yağ yerine kuruyemişler kullanılmaktadır. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)

Ürünlerinde laktoz ve gluten bulundurmadığından laktoz ve glutene alerjisi olan kişiler tarafından da tercih edilmektedir. Yüksek prebiyotik içeriği sayesinde bağırsak haraketlerini düzenlemektedir. Doğal lif bakımından zengindir ve içerisindeki tahıllar sayesinde tokluk hissi yaratır. Paketleme işlemleri 3 katlı paketleme teknoloıjisyle yapılmaktadır. İçeriğinde hiçbir koruyucu madde olmamasına rağmen bu paketleme sistemiyle ürünleri 9 ay kadar koruyabilmektedir.

Züber Ürün Çeşitliliği:

Züber markası bünyesinde şu an için 12 çeşit protein bar bulundurmaktadır. Türkiye'de adını yeni duyurmaya başlayan marka, aperatif ürünler kategorisinde adını hızla duyurmuştur. Protein barları farklı aromalar ile birleştirerek müşterilerinin memnuniyetine sunmuştur.

Züber Nerede Üretiliyor ? 

Züber ürünleri Türkiye'de üretilmektedir. 

Züber Ürünleri ve Aloprotein.com :
Aloprotein'den aldığınız tüm züber ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Züber Ürünlerini Satın Al :
Züber sporcu gıdaları Türkiye'de  Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile üretilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur ve helal sertifikalıdır. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. 
Kampanyalardan anında haberdar olun!