ZeroShot

20 yıldır sporcu gıdaları sektöründe olan Zeroshot firmasının menşei Amerika'dır. Stacker firmasının alt firmasıdır. Zeroshot ürünlerini form tutmak isteyen kişiler ve antrenman performansını artımak isteyen sporcular kullanabilir. Ayrıca ZeroSHOT size enerji de verebilir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)

ZeroShot’ın Ürün Çeşitliliği:

Zeroshot ürünleri Stacker 2 Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine, Zero Shot 60 ML 3000Mg L-Carnitine + Plus SambucusZeroShot Dumbbell Bcaa+Elektrolit 475 MLZeroShot Dumbbell Thermo Burn L-Carnitine 2000 Mg ürünlerinden oluşmaktadır. Ülkemiz de özellikle sambucus takviyeli ürünü oldukça ilgi görmektedir.
ZeroShot Nerede Üretiliyor? 

Daha önceleri Hollanda'da üretim yaparken artık üretim faaliyetlerini Türkiye'de devam ettirmektedir.

ZeroShot Sporcu ve Sponsorları:

Ülkemizde Volkan Yalvaç ve Kadir Özcan' a sponsorluk yapmaktadır.

ZeroShot Ürünlerini Satın Al:

Üretimlerini T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı krtilerine uygun şekilde ülkemizde üretilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

ZeroShot Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm ZeroShot ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!