Aloprotein %20 İndirim Kodu

Weider

Weider Amerikanın Arizona eyaletinde bulunan ,70 yıllık tecrübesi ile sektörün önde gelen markalarından biridir. Weider'ın vizyonu daha sağlıklı, daha uzun ve daha güçlü bir yaşam için gıda biliminin sunabileceği en yüksek kaliteyi kullanıcılarına sunmaktır. 1936 yılından itibaren Weider ailesi kendini 4 temel esas üzerine inşa etmiştir. Bunlar; kalite, bilim, bilgi ve güvenilirliktir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Yarım asra yakın süredir kalitesiyle dikkat çeken Weider kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap veren güvenilir bir marka olmayı başarabilmiştir. Bugün Weider demek sağlık ve fitness anlamına gelmektedir. Kaliteli markalar, ürünler, bilgi ve servis ağıyla 120'den fazla ülkede satışı yapılmaktadır. 1936'dan beri sektörde bulunan Weider en saygın markalardan birisi olmayı başarabilmiştir. Dünyanın çeşitli spor karşılaşmalarında, dergilerde, ekipmanlarda ve marka lisanslarında Weider ismini görmeniz mümkündür.

Weider Ürün Çeşitliliği:

Weider ürün çeşitliliği bakımından sporcu gıdaları sektöründe ürün yelpazesi en geniş markalardan biridir. Çok uzun yıllardan bu yana sektörde oldukları için sporcu ihtiyaçlarına göre ürün üretimi yapma konusunda çok tecrübelidirler. Her sporcunun ihtiyacına göre ürün sunabilecek yeterliliğe sahiptir. Her türlü amaca hitap edebilmektedir ve bunları en iyi kalitede yapmaktadır. Kullanıcılara protein tozları, karbonhidrat tozları, amino asitler, kreatinler, antrenman öncesi ürünleri ve vitamin-mineral kategorilerinde çok fazla seçenek sunmaktadır.

Weider Türkiye:

Weider yaklaşık 2000 yılından bu yana ürünlerini ülkemize ithal etmektedir. Yurt dışındaki Weider markasının çoğu ürününü ülkemizde de bulabilmek mümkün. Weider markasının ülkemizde en çok tutan ürünü ise Weider Premium Whey Protein 2300 Gr'dır. Bundan sonra ise en çok satan ürünleri ise Weider Whey Aminos 300 Tablet ve Weider Mega Mass 2000 3000 Gr ürünleri diyebiliriz. Protein tozu denildiği zaman akla gelen ilk markalardan biri haline gelmiştir.

Weider Nerede Üretiliyor?

Weider Amerika menşeili olmasına karşın ülkemize ithal ettiği ürünlerin çoğu Almanya'da üretilmektedir. Üretim tesislerinin Almanya'da da olması ürün tedariği konusunda daha kolay ulaşılabilir olması sebebiyle Almanya üretimli ürünler ülkemize giriş yapmaktadır.

Weider Sponsorlukları:

Weider markası çok fazla sporcu ve organizasyona sponsorluk desteği sağlamaktadır. Hem marka tanınırlığı hem de sektördeki öncü markalardan biri olmasından kaynaklı olarak fitness ve vücut geliştirme organizasyonlarına her zaman destek veren bir markadır. Bu organizayonlara örnek verecek olursak dünyanın en üst seviye vücut geliştirme yarışması olan Mr. Olympia diyebiliriz. Mr. Olympia ve daha alt seviyedeki yarışmalara ve burada yarışan yarışmacılara sponsorluk desteği sağlamaktadır. Başarılı sporculara ise ödül destekleri mevcuttur.

Weider Ürünlerini Satın Al:

Weider sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Almanya'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünleri içerisinde GDO, Aspartam ve renklendirici boya kullanmamaktadırlar. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Weider Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm weider ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!