Universal

1977'den bu yana üretimlerini sürdüren Universal Nutrition yüksek standartlarda üretim yapmakla birlikte AR-GE konusunda da oldukça başarılı bir firmadır. Rakipsiz ürünlere sahip olan Universal Nutrition Animal ve Universal markalarıyla vücut geliştirme sporcularına doğrudan hitap etmektedir. Universal Nutrition markalarını ikiye ayırmasının sebebi profesyonel olarak ve hobi olarak vücut geliştirme sporunu yapan sporculara yönelik uygun ürünler sunmasıdır. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 38 (2 Sayfa)

Universal Ürün Çeşitliliği:

Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Universal Nutrition ürünlerini iki farklı marka olarak satışlarını sürdürmektedir. Bu seriler aşağıdaki gibidir:

Animal Serisi : İleri seviye vücut geliştirme sporcuları için formülize edilen bu seride Animal Cuts, Animal Pump, Animal Rage XL, Animal Whey, Animal Nitro ve bizce en popüler ürünü olan Animal Pak mevcuttur.

Universal Serisi: Bu seri başlangıç ve orta seviye sporcular için formülize edilmiştir. Gainer, protein, yağ yakıcılar, amino asitler, performans pre-workout ürünleri ve vitamin mineral ürünleri mevcuttur. Universal markasının tüm amino asit ürünleri et proteininden elde edilmektedir. Bu sebeple içerik kalitesi son derece kalitelidir. 

Universal Nutrition Türkiye:

20 yılı aşkın süredir Universal Nutrition ürünleri ülkemize resmi olarak ithal edilmektedir. Pek çok ürünü ülkemizde ilgi görse de en çok Animal serisi ülkemizde ilgi görmektedir. Ülkemizde Animal pak ürünü birçok tabletten oluşan kompleks bir multi-vitamin ürünüdür. Animal Pak vücut geliştirme camiasında en güçlü içeriğe sahip vitamin ürünlerinden bir tanesidir. Güçlü içeriğinin yanı sıra amino asit ve bitkisel içeriklere de sahiptir. Universal Creatine Powder 300 gram ürünü patentli creapure içeriğiyle oldukça ilgi görmektedir. Bunun yanı sıra ülkemizde de en iyi termojenik yağ yakıcılar arasında yer alan Universal Animal Cuts çok fazla memnun kullanıcısı olan bir yağ yakıcı ürünüdür.

Universal Nutrition Nerede Üretiliyor ?

Amerika Birleşik Devletlerinde kendi tesislerinde 9000 m2'yi aşkın yüksek teknolojili alanlarda üretilmektedir. 

Universal Nutrition Sporcuları ve Sponsorları:

Daima ileri seviyede ve hayatını vücut geliştirme sporuna adamış meşhur sporculara sponsor olmayı tercih etmiştir. Bu sebeple de Greg Long'a sponsor olmak Universal Nutrition için en doğru tercih olmuştur. Greg Long Mr.Universe, Mr USA, NPC, Mr. International gibi yarışmalarda birincilik elde etmiştir.  Universal Nutrition ayrıca pek çok genç vücut geliştirme sporcusuna da sponsor olarak desteğini sürdürmektedir.

Universal Nutrition Ürünlerini Satın Al :

Universal Nutrition sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Amerika'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur ve helal sertifikalıdır. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. 

Universal Nutrition Ürünleri ve Aloprotein.com :
Aloprotein'den aldığınız tüm Universal Nutrition ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!