Aloprotein %20 İndirim Kodu

Ultimate

Amerikanın tanınmış amatör powerlifter sporcularından Victor Rubino tarafından 1979 da kurulmuştur. Victor supplementlerin güç artışına ve yenilenmeye yardımcı olabileceğini biliyordu.O dönemlerdeki supplementler tam anlamıyla onun isteklerini karşılamıyordu ve bunun üzerine uygun fiyata yüksek kalitede ürünler üretme idealiyle sektöre adım attı. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 34 (2 Sayfa)

1970' lerin sonları 1980'lere gelindiği sırada Ultimate Nutrition sporcu gıdaları markarlarının başında geliyordu.1990'lara gelindiğinde ise Sports Energizer gibi efsanevi ürünleri piyasaya sürmeyi başarmıştır.1990,ların ortasına gelindiğinde ilk olarak whey protein satışını yapan firmalardan biriside Ultimate Nutrition'dır. 2003 yılında 48 yaşında Victor Rubino nun vefatından sonra Rubino ailesi firmayı sahiplenmiş,Victor'un kuruluş felsefesi olan yüksek kaliteli ürünü uygun fiyata satma prensibiyle yollarına devam etmektedirler.

Ultimate Nutrition Ürün Çeşitliliği:

Protein tozu, amino asit, yağ yakıcı, gainer, vitamin mineral ürün gruplarına sahiptir.

Ultimate Nutrition Türkiye:

Ultimate Nutrition ürünleri Amerika'dan direkt olarak resmi yollarla ülkemize ithalatı sağlanmaktadır. 20 yıldır ülkemizde ürünleri satılmaktadır. Ülkemizde en çok tercih edilen ürünleri Ultimate Prostar %100 Whey, Ultimate Nutrition BCAA Powder 12000Ultimate Nutrition ISO Cool gibi ürünlerdir. Türkiye resmi distrübitörü Supplink Türkiye 'dir

Ultimate Nutrition Nerede Üretiliyor ?

Ultimate Nutrition ürünleri Amerika Birleşik Devtlerinde üretilmektedir.

Ultimate Nutrition Sporcuları ve Sponsorları:

Ultimate Nutrition çok köklü bir firmadır. Birçok spor branşında spor ve spor müsabakalarına sponsorluk yapmaktadırlar. En popüler sponsor olduğu sporcuların başında tüm vücut geliştirmeciler tarafından tanınan Mr. Olympia'nın iki ünlü sporcusu Phil Heath ve Dexter Jackson bulunmaktadır.

Ultimate Nutrition Ürünlerini Satın Al:

Ultimate Nutrition sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Amerika'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. 

Ultimate Nutrition Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Ultimate Nutrition ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!