Stacker Europe

STACKER EUROPE Stacker2 markasının avrupadaki distribütörüdür.2010 yılında Stacker2 markası ürünlerinin satışını avrupada gerçekleştirmeye başlamıştır. Stacker Europe benzer ürünlerin satıldığı shoplardan,fitness merkezlerine ve bu alanda özel web sitelerine kadar birçok farklı alanda ortaklık ilişkilerine sahiptir. Stacker Europe markasının üretmiş olduğu sporcu gıdalarıyla ulaşmak istediği hedef daha alımlı,ince,fit,kaslı ve sağlıklı bireylerdir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Stacker Europe Ürün Çeşitliliği:

Stacker Europe markası barındırdığı ürün çeşitlilği ve görselliği ile ön plana çıkmış bir markadır. Ürünleri yurt dışında oldukça fazla tercih edilmektedir. Marka Türkiye'ye geldiği andan itibaren kalitesini kanıtlamış ve satışlarını arttırmıştır. En çok tercih edilen ürünleri Stacker Europe Rush ve Stacker Europe Black Burn ürünleridir. Bu ürünlerin tercih edilme nedenleri genel olarak antrenman sırasında enerji kazanmak ayrıca yağ yakımını arttırmaktır.

Stacker Europe Türkiye:

Stacker ürünleri Stacker Europe ve Stacker2 olarak ayırlmaktadır. Stacker Europe markası Stacker 2 markasının avrupa distribütörüdür. Avrupadan ithal edilen ürünler Stacker Europe adında toplanmıştır. Türkiye'ye gelen ZeroShot gibi ürünler ise Amerika'dan getirtilmektedir.

Stacker Europe Nerede Üretilmektedir:

Stacker Europe markası ürünlerini Hollanda'da üretmektedir. Ürünlerin yüksek teknolojiyle üretimi ve paketlenmesi gerçekleştirilip diğer ülkelere dağılımı yapılmaktadır.

Stacker Europe Sporcuları ve Sponsorları:

Stacker Europe markası bünyesinde oldukça fazla sporcu içermektedir. Bu sporculardan ikisi Türk vücut geliştirme sporcularından Kadir Özcan ve Volkan Yalvaçtır. Vücut geliştirme sporu dışında Wakeboard,Kickboks,Futbol gibi alanlarda da kendini geliştirmiş sporculara sponsorluk yapmaktadır.

Stacker Europe Ürünlerini Satın Al:

Stacker Europe sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Avrupa'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Stacker Europe Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Stacker Europe ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!