Aloprotein %20 İndirim Kodu

SSN Nutrition

SSN Nutrition 2017 yılında üretimlerine başlamış bir firmadır. SSN Nutrition yeni kurulmuş bir firma olmasına karşın patentli ve sıradışı içerikleriyle Türk sporcuları tarafından çok kısa bir süre içerisinde yoğun ilgi görmüştür. Ürün gamını her geçen gün geliştirmekte olan firma 3 yıl içerisinde ürün çeşitini 40 ve üzeri çeşite artırmayı hedeflemektedir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 47 (2 Sayfa)

SSN Nutrition ürünleri ham maddelerini yurtdışından ithal etmektedir. Daima birinci sınıf hammaddelerle üretim yapan SSN Nutrition'un en çok satan ürünlerinden bir tanesi SSN Mass Refuel ® 5000 Gr ürünüdür. Bu ürünün ham maddesini Almanya'dan ithal etmiş ve Türkiye'de ilk ve tek olan Palatinose™ içeriğiyle mass üretimini gerçekleştirmiştir. 

Kısaca Palatinose™ Nedir?

Palantinose vücudumuzda tamamen hidrolize olur ve emilir. Fakat bu süreç çok daha yavaş gerçekleşir. Bu sebeple düşük glisemik ve insülinemik tepkiye neden olur. Kan şekeri seviyesi temel seviyenin altına düşmez ve böylelikle standart şekeler tüketildiğinde görülen hipoglisemiye neden olmaz. 

Daha uzun süreli doğal enerji : Sukroza göre 4-5 kat daha yavaş sindirilen Pantinose fiziksel ve mental performans için uzun süreli enerji salımı sağlar. 

Kilo kontrolünün desteklenmesi: Palatinose, düşük glisemik ve insülinemik tepkisi sayesinde kan şekeri ve insülinde dalgalanmalara neden olmaz.  Yüksek insülinemik diyetlerin daha fazla yağın depolanmasına ve hatta insülin resitansı ve oboziteye neden olduğu bilinmektedir. Düşük glisemik diyetler ise yağ oksidayonunu destekler.

SSN Nutrition Ürün Çeşitliliği:

Protein tozu, gainer, amino asitler, yağ yakıcılar gibi ürün gruplarından oluşmaktadır. Yakın süre içerisinde vitamin ve yenilikçi ürünleriyle ürün gamını genişletecektir. Ülkemizde SSN Carniflame 3000 mg 20 Şişe ürünü patentli içeriğiyle Türkiye'nin son dönemlerde en çok tercih edilen en güçlü termojenik yağ yakıcı ürünü olduğunu söyleyebiliriz.

SSN Nerede Üretiliyor Menşei Neresi ?
SSN Nutrition ürünleri Eskişehir'de Rekk Sporcu Gıdaları ve Malz. San Tic. Ltd. Şti. tarafından üretilmektedir. SSN ürünleri hammaddesini yurtdışından ithal edip Türkiye'de ambalajlamaktadır. Patentli içeriklere sahip olan marka birinci sınıf hammaddeler kullanmaktadır.

SSN Ürünlerini Satın Al: 

Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. Ayrıca SSN tüm ürünleri bakanlık onaylıdır.

SSN Ürünleri ve Aloprotein.com:
Aloprotein'den aldığınız tüm SSN Nutrition ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!