Scivation

SCIVATION sahip olduğu kaliteli hammaddeyi,ürün geliştirme ve yeni bileşenler üretimine giderek,farklı bir ürün geliştirme politikasıyla piyasaya sunmaktadır. SCIVATION kişi sağlığını üst seviyede tutan bir anlayışada sahip.Ayrıca mükemmel bilim mükemmel iş prensibine sahip olan SCIVATION,bilimin herşey olduğuna da inanmıyor. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Firma üretilen ürünlerin bilimsel gelişmeler ışığında üretimine önem veriyor fakat bundan daha önemlisi ürünlerin çalışması,iyi sonuçlar vermesi ve bu şekilde piyasada yer edinmesi.Örneğin piyasada yüksek oranlarda BCAA ürünleri bulunsada(4:1:1 yada 8:1:1) SCIVATION elde etmiş olduğu tecrübe ve yapmış olduğu araştırmalar sonucunda hala 2:1:1 oranında BCAA nın daha etkili olduğu görüşünde.

Scivation Ürün Çeşitliliği:

Scivation markası bu sektörde yalnızca Bcaa takviyesi üzerine yoğunlaşmış bir firmadır. Ülkemize getirdiği ürünlerin sayısı çok az olsa da yurt dışında Scivation markasının bcaa çeşitliliği çok fazladır. Bcaa dışında Whey Protein gibi ürünleri olsa da yine de çok fazla ürün çeşitliliği olan bir marka değildir. Tüm ar-ge çalışmalarını bcaa'nın vücutta gösterdiği etkileri arttırmaya yönelik olduğu söylenilebilir. Kullanan her sporcunun bu markanın ürünlerinden memnun kalması bir tesadüf olamaz. Ürünlerin vücutta çalışması dışında hammadde kalitesi ve aroma olarak yine piyasanın en iyi ürünlerini üretmektedirler. Scivation Xtend Bcaa ürününde karpuz, ananas, yeşil elma, mango ve karışık meyve aromaları mevcuttur. Aroma bakımından piyasadaki en fazla aromaya sahip olan üründür.

Scivation Türkiye:
Scivation ürünleri yıllardır Türkiye'de satışı yapılan bir markadır. Dünya'da ve Türkiye'de bu markanın en çok tüketilen ürünü Scivation Xtend ürünüdür. Vücut geliştirme, fitness, crossfit ve diğer sporcular arasında kullanımı sıklıkla yapılmaktadır. Ülkemizde de Bcaa denilince akla gelen ilk marka denilebilir.

Scivation Nerede Üretiliyor ?

Scivation markası 2004 yılında Amerika'da kurulmuş bir firmadır. Ürün üretimleri Avrupa ve Amerika'da yapılmaktadır.

Scivation Sporcuları ve Sponsorları:

Scivation markası bir çok sporcuyu bünyesinde barındırmaktadır. Brett Azar, Nick Bustos, Mehmet Edip, Paul Fisher gibi isimler Scivation Team'deki sporculardır.

Scivation Ürünlerini Satın Al:

Scivation sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı Farmatek tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onayı ile Amerika'da resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. 

Scivation Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Scivation ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!