Aloprotein %20 İndirim Kodu

Sci-MX

2007 yılında kurulan Sci-MX Nutrition, İngiltere’nin lider sporcu gıdası markalarından birisidir. Mottosu kalitesi yüksek ürünleri uygun fiyata müşterilerine sunmak olan ve hızlı büyüyen gıda takviyesi markalarından olan Sci-MX’in geniş ürün yelpazesi bulunmaktadır. Whey protein, amino asit, kilo ve hacim, kreatin ve benzeri bir çok kategoride ürünleri bulunmaktadır. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 28 (2 Sayfa)

Almanya, Fransa, Belçika, Hollanda, gibi dünyanın bir çok ülkesinde satışı yapılmaktadır. SCI-MX ürünleri, sporculara en iyi sonuçları sunmak için yeni formülasyonlar da denemektedir. SCI-MX'in üretim ekibi, dünya standartlarına ve gelişen teknolojiye cevap verebilmek için kendi alanında uzman fizyoloji, spor bilimleri ve biyoloji mühendisleri ve bilim adamlarından oluşur. Bu ekip, bilimsel araştırmalarla mevcut ürünleri geliştirmeye ve yeni nesil ürünlerin üretilmesini hedeflemiştir. SCI-MX, ürün mükemmelliğini sağlamak ve hataya pay bırakmamak için formülasyonlarında kaliteden asla ödün vermemiş ve %100 ürün standartını korumak için daima kendi formülasyonlarını ve araştırmalarını kullanmıştır. Ürünlerin kalitesi, içerik ve kalite sorumluları tarafından sürekli olarak denetim halindedir.

Sci-MX 'in Ürün Çeşitliliği:

Sci-MX ürünleri protein tozu, gainer, yağ yakıcı, amino asit ürünleri, pre-workout ve protein bar ürünleri gibi ürün gruplarından oluşur. Avrupa'nın pek çok ülkesinde ürünleri yüksek adetlerde satılmaktadır.

Sci-MX Türkiye :

Sci-Mx ürünlerinin ülkemizde iki yıldır satışı yapılmaktadır. Ülkemizde en çok satan ürünleri arasında Sci-Mx BCAA Intra Hardcore 480 GrSci-Mx Muscle Meal Hardcore Gainer 5270 Gr, Sci-Mx Ultra Whey Protein 2280 Gram ürünleri bulunmaktadır. Ülkemizde resmi distribütörü Ulusoy Sporcu Gıdaları'dır. 

Sci-MX Nerede Üretiliyor ?

Sci-MX ürünleri İngiltere' de üretilmektedir.

Sci-MX Sporcuları ve Sponsorları:

James Alexander-Ellis, Anna Churakova, Arran Arogundade, Mark Smith, Daniel Ventura, Claire Aves, Joe Ballinger, Stefan Gatt, Martin Silva, The Eacock Twins, Ben Smith gibi dünya çapında sporculara sponsorluk yapmasının yanında. Ülkemizde ise Galatasaray Spor Kulubünün Resmi Supplement sponsorluğunu da yapmaktadır.

Sci-MX Ürünlerini Satın Al:

Sci-Mx sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile İngiltere'den resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Sci-MX Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Sci-MX ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!