Rice King

Rice King Türkiye'de üretilmekte olan bir sporcu gıdası markasıdır. Yüksek hamadde kalitesi ve yüksek üretim standartları ile üretimlerini gerçekleştirmektedir. Günlük karbonhidrat miktarını karşılamak için ürünleri mevcuttur. Gün geçtikçe ürün yelpazesini genişletmekte olan Rice King yeni bir marka olmasına rağmen adından sıkça söz ettirmektedir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Güçlü formülize edilmiş Rice King ürünleri, her geçen gün farklı aroma ve içerik seçenekleriyle sizlerin karşısına çıkmaktadır.

Rice King Ürün Çeşitliliği:

3 ürün çeşidiyle sektöre giriş yapan Rice King şuan 6 ürün çeşidi ile satışlarına devam etmektedir. Sade, çikolatalı, çilekli, kış serisi aromalarının yanı sıra yeni olarak karamel makiyato aroması ile pre-workout içerikli ürününü satışa sunmuştur.

Rice King Nerede Üretiliyor?

Rice King ülkemizde T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı bir şekilde yüksek standartlarda üretilmektedir. 

Rice King Ürün İçerikleri?

Rice King sporcu ve insan sağlığı için aspartam, renklendirici boya ve yapay renklendirici kullanmamaktadır. Daima en kaliteli hammaddeleri kullanan Rice King sporcu başarısı kadar sporcu sağlığına da önem vermektedir.

Rice King Ürünlerini Satın Al:

Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. Ayrıca  Rice King'in tüm ürünleri bakanlık onaylıdır.

Rice King ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Rice King ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!