QNT

Quality Nutrition Technology (QNT); 1988 yılında kurulan şirketin merkezi Brüksel Belçikada bulunmaktadır. Kurulan ilk besin desteği şirketlerinden biri olan QNT, Avrupa, Ortadoğu, Asya ve Kuzey Amerikada 30 farklı ülkede faliyet göstermektedir. Delicious Whey Protein, Easy Body protein bar, Energel, Mass plus, Metapure Whey protein tozu ürünleri pazarda oldukça talep görmüş ürünlerinden bazılarıdır.  Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)

QNT Ürün Çeşitliliği:

Qnt markası geniş bir ürün yelpazesine sahiptr. Özellikle protein tozları ve protein barları en çok tercih edilen ürünleridir. Bu ürünlerin dışında ; bcaa, glutamine, creatine, l - carnitine ve protein shake ürünleri mevcuttur. Qnt ürünlerinin genel olarak öne çıkan yanları kolay sindirilmeleri, topaklanma yapmamaları ve lezzetli ürünleridir. Qnt Light Digest Whey Protein ürünü en çok tercih edilen ürünlerdendir. İçerisinde %76 oranında protein içermesi tercih edilmesinin sebeplerindendir. Diyet yapan sporcular ve gündelik yaşam için diyet yapan kişiler için lezzetli ve besin değeri yüksek bir üründür.

QNT Türkiye:

Qnt ürünlerinin distrübütörlüğünü Nutrist Vitamin Ticaret Limited Şirketi yapmaktadır. 

QNT Nerede Üretiliyor:

Qnt ürünleri Belçika'da kendi fabrikalarında üretilmektedir. Üretim tesislerinde  ISO 9001, GMP, HACCP ve EFSIS sertifikaları bulundurarak en son teknolojiyle üretimlerini gerçekleştirmektedir.

QNT Sporcuları ve Sponsorları:

Qnt pek çok sporcuya ve spor klubüne sponsorluk yapmıştır. Bünyesinde yaklaşık olarak 25-30 kadar sporcu barındırmaktadır. Fitness, futbol , bisiklet , mma, kickboks gibi bir çok dalda aktif sporcuları bulunan bir markadır.

QNT Ürünlerini Satın Al:

QNT sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Belçika'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

QNT Ürünleri ve Aloprotein.com :

Aloprotein'den aldığınız tüm QNT ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!