Pro Series

Pro Series Türkiye'de üretilmekte olup FDA onaylı, hammaddesi yurt dışından ithal edilen bir sporcu gıdası markasıdır. Yüksek hamadde kalitesi ve yüksek üretim standartları ile üretimlerini gerçekleştirmektedir. ISO 9001, ISO 22000, ISO14001 ve GMP belgelidir. Gün geçtikçe ürün yelpazesini genişletmekte olan Pro Series orta ve uzun vadede ürün yelpazesini daha da genişletmeyi hedeflemektedir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Kaliteli hammaddenin yanı sıra ürünlerin tamamı hologramlıdır. Güçlü formülize edilmiş sporcu gıdası ürünlerini size en iyi fiyat ve güven içerisinde sunmayı hedeflemektedir.

Pro Series Ürün Çeşitliliği:

Her gün artan ürün yelpazesi ile satışa sunulan Pro Series; yağ yakımına yardımcı, hacim artışınıza yardımcı, protein tozu ürünleri ile karşımıza çıkmaktadır. Yakın süreçte amino asit ve diğer ürün çeşitleri ile ürün yelpazesini daha da artırmayı hedeflemektedir.

Pro Series Nerede Üretiliyor?

Pro Series ürünlerinin hammaddesi yurtdışından temin edilmektedir. Ülkemizde T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylı bir şekilde yüksek standartlarda İstanbul ilinde üretilmektedir..

Pro Series Ürün İçerikleri?

Pro Series ürünlerinde sporcu ve insan sağlığı için aspartam, renklendirici boya ve yapay renklendirici kullanmamaktadır. Daima en kaliteli hammaddeleri kullanan Pro Series sporcu başarısı kadar sporcu sağlığına da önem vermektedir..

Pro Series Ürünlerini Satın Al:

Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. Ayrıca  Pro Series 'in tüm ürünleri bakanlık onaylıdır.

Pro Series ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Pro Series ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!