Prazy

Prazy markası genelde sporculara atıştırmalık ve aperatif besinler sunan bir markadır. Üretimi Türkiye'de gerçekleşmektedir. Şu an için 2 adet ürünü olan prazy markası ürün çeşitlilğini her geçen gün arttırmayı planlamaktadır. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Prazy Ürün Çeşitliliği:

Prazy markasının ürün yelpazesi geniş olmamakla birlikte genel olarak direkt sporcular için aperatif ve atıştırmalıklar yapan bir markadır. Genel olarak sporcuların ara öğünlerde kullanımına uygun olan ürünlerdir. Prazy Baharatlı Pirinç Patlağı ve Prazy Tam Tahıllı Pirinç Patlağı en çok satan ürünlerindendir. Spor yapmayan kişilerin de kullanımına uygundur. Özellike diyet yapan kişiler için sağlıklı birer alternatif atıştırmalıktır. Prazy firması ürünlerini orta ve uzun vadede yurt dışına ihraç etmeyi de planlamaktadır.

Prazy Ürünleri Nerede Üretiliyor: 

Prazy ürünleri Türkiye'de üretilmektedir.

Prazy Ürünlerini Satın Al:

Prazy  sporcu gıdaları Türkiye'de  Tarım ve Hayvancılık bakanlığı tarafından onaylı olarak üretilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Prazy Nutrition Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Prazy ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.


Kampanyalardan anında haberdar olun!