Powerlife Nutrition

Powerlife Nutrition, ülke genelinde spor yapan bireylerin beslenmeye yönelik ihtiyaçlarının ek besinlerle giderebilmek için uzun süredir araştırmalar yapan bir firmadır. Sağlıklı yaşama önem veren, güvenilir ve uygun fiyatlı ürün arayan bireylere yönelik üretimlerini devam ettirmektedir. Hijyen şartlarına önem veren firma sadece üretimde değil paketlemede de aynı duruma özen göstermektedir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 65 (3 Sayfa)

İlk pet ambalajlarda sleeve kapak ve kapak içi emniyet kilitlerine başvurarak ürünlerin maksimum güvenlikli bir şekilde müşterilere ulaşmasını hedeflemektedir. Ürünlerin ambalajları gıda sağlığına %100 uygundur. T.C TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI onaylıdır. Helal sertifikasına sahiptir. Ayrıca ISO 22000:2005 üretim standartlarına uygun olarak üretim yapmakta olan firma gün geçtikçe yatırımlarına devam etmektedir.

Powerlife Nutrition Ürün Çeşitliliği:

Protein tozu, gainer, amino asit, yağ yakıcılar, vitamin mineral, güç performans ürün gruplarına sahiptir. En çok satan ürünleri Powerlife Nutrition Whey Protein 2025 GrPowerlife Nutrition Carnimax 3000mg 1000 ve Powerlife Nutrition Mass Gainer 4590 Gr ürünüdür.

Ege Vitamin Hakkında :

Ege Vitamin 2000 yılında İzmir'de kurulmuştur. Uzun yıllardır Powerlife Nutritio'un üretimlerini yapmaktadır. Hamaddelerinin çoğunu ALMANYA'dan tedarik eden Powerlife Nutrition'un ise menşei Türkiye'dir. Daima birinci sınıf kalitede üretim yapmayı kendine ilke edinen Powerlife Nutrition ülkemizin köklü ve güvenilir supplement üreticilerinden bir tanesidir.

Powerlife Nutrition Ürünleri Satın Al:

Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur ve helal sertifikalıdır. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. Ayrıca  Powerlife Nutrition 'un tüm ürünleri bakanlık onaylıdır.

Powerlife Nutrition Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Powerlife Nutrition ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!