Power System

Well Plus Trade (WPT) kuruluşu olan Power System Hamburg merkezli sporcu gıdaları, fitness malzemeleri ve gıda takviyeleri üretimi yapan, Avrupada oldukça popüler güvenilir bir firmadır. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Hammadde tercihini titizlikle yapan firmanın Türkiye pazarında da oldukça çok talep edeni mevcuttur. Ar-ge çalışmalarına yaptığı yatırımları ve yeni kategorilerde çıkardığı ürünler göze alındığında ileride de oldukça kendisinden söz ettireceğini söyleyebiliriz. 

Power System Ürün Çeşitliliği:

Almanya menşeili bir markadır. Uluslararası ISO ve ISF sertifikalarına sahip, ham maddeyi avrupadan temin etmektedir. Ham madde kalitesini titizlikle seçen ve üretimini gerçekleştiren Power System ürünlerinde saf'lık ön plandadır. Avrupa'da bir çok ürünü tutulan markanın, ürün çeşitliliği her branşa ve döneme hitap etmektedir. Vegan Protein, Creatine, Glutamine, Bcaa, Liquit Amino, L- Glutamine, Weight Gainer ve L-carnitine ürünleri mevcuttur. Türkiye piyasasında en çok tutulan ve tercih edilen Power System L-carnitine 3600 mg ürünüdür. İçerik olarak oldukça güçlü olan bu ürün bir çok kişi tarafından tercih edilmektedir. 

Power System Türkiye:

Türkiye piyasasına hızlı giriş yapan Power System markası, L-carnitine ürününün içeriği çok yüksek ve saf bir ürün olması nedeniyle Türk sporcular tarafından beğenilerek tüketilmektedir. 

Power System Ürünlerini Satın Al:

Power System sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Almanya'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Power System Ürünleri ve Aloprotein.com:
Aloprotein'den aldığınız tüm Power System ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!