Aloprotein %20 İndirim Kodu

ONYX Nutrition

Takviye edici gıdalar alanında Türkiye pazarına girdiği andan itibaren sporcular tarafından çokça tercih edilmeye başlayan ve kendini ispatlayan bir markadır. ONYX Nutrition Türkiye'ye ilk defa olan kola aromalı BCAA ürünüyle giriş yapmıştır. Ürünlerinin lezzeti ve yüksek profilli içerikleriyle dikkat çekmeyi başarmıştır. Çok yakında Whey protein tozu, pre-workout ve arjinin gibi daha birçok ürününün satışa sunulması beklenmektedir.  Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Onyx Nutrition Ürün Çeşitliliği:

Onyx Nutrition ürünleri 2014 yılı itibari ile kurulmuş bir firma olduğundan dolayı ürün yelpazesi çok geniş değildir. Fakat ar-ge çalışmalarına çok fazla özen gösteren bir firma olduğu için her geçen gün ürün sayılarını arttırmaktadır. Aksesuar dahil toplam 5 ürünü ülkemizde satışı yapılmaktadır. Bcaa, Glutamin ve Kreatin ürünleri ve çantaları mevcuttur. Sporcu gıdaları sektöründe çok fazla benimsenmiş ve kendine çok çabuk bir müşteri kitlesi oluşturmuş bir firma olduğundan bu ürünleri kategorisinde en çok satan ürünler olduğu söylenebilir. En çok beğenilen ve satılan ürünü Onyx Nutrition Bcaa 4:1:1 400 Gr ürünüdür.

Onyx Nutrition Türkiye:

Onyx Nutrition Rekk Sporcu Gıdaları firması distribütörlüğü altında satışı yapılan bir markadır. 2014 yılından itibaren ithalatı yapılmaktadır. 

Onyx Nutrition Sporcu ve Sponsorlukları:

ONYX Nutrition firması çok yeni bir firma olduğundan kaynaklı şuan sadece ar-ge çalışmalarına odaklanmıştır. Ürün yelpazesi genişletme ve ürün geliştirme üzerine çalışmalarda bulunan Onyx Nutrition firması ilerleyen zamanlarda bünyesine sporcu kataca ve sponsorluklarına başlayacak diye tahmin edilmektedir.

Onyx Nutrition Ürünlerini Satın Al:

Onyx Nutrition sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Polonya'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Onyx Nutrition Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Onyx Nutrition ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!