Olimp

Olimp Nutrition firması 20 yıldan fazla sporcu gıdası pazarında olan bir firmadır. Polonya'nın önde gelen sporcu gıdası üreticilerinden birisidir. Diğer firmalardan ayıran bir diğer özelliği ise Arge çalışmalarına verdiği önemdir. Üretimlerini otomasyonlaştırmış bir şirkettir bu anlamda dünyada ilk sıralarda yer almayı başarmıştır. Ayrıca Olimp Nutrition ISO 9001:2000 sertifikalı ve HACCP sertifikalarına sahiptir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 40 (2 Sayfa)

Olimp Nutrition Ürün Çeşitliliği:

Tüm çeşitleri Türkiye'de satılmasa da oldukça geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Protein tozları, amino asitler, yağ yakıcılar, gainer ürünleri, vitamin ve mineral ürün grupları mevcuttur. Ayrıca bayan sporculara özel Queen Fit serisi son yıllarda satışa sunulmuştur. Olimp'in en çok tercih edilen ürünleri Olimp Xplode serisidir.

Olimp Nutrition Türkiye :

10 yılı aşkın süredir Olimp Nutrition ürünleri Türkiye'ye resmi şekilde ithal edilmektedir. Ülkemizde en çok rağbet gören ürüleri Xplode serisi, Gain Bolic, Whey Protein Complex, Vitamin ve Cla ürünüdür. Son dönemlerde Pump Express Pre-workout  ürünü ülkemizde satışa sunulmuştur. Öngörülerimize göre Olimp Nutrition her geçen gün ülkemizde ürün çeşitliliğini artıracaktır.

Olimp Nerede Üretiliyor:
Olimp Polonya'da kendi fabrikalarında üretilmektedir.

Olimp Nutrition Sporcuları ve Sponsorları:

Uzun yıllardır sporcu gıdaları sektöründe bulunan Olimp Nutrition pek çok sporcu ve spor etkinliğine sponsorluk yapmıştır. Ülkemizin tanınmış sporcularından olan Murat Demir'e sponsorluk yapmakta olan Olimp 5 defa Strongest Man ünvanını kazanmış olan Mariusz Zbigniew Pudzianowki 'ye de sponsorluk yapmaktadır. Olimp bunun haricinde bisiklet, motor, dağcılık, yüzme, futbol gibi pek çok spor dalında sporcuları desteklemektedir.

Olimp Nutrition Ürünlerini Satın Al:

Olimp Nutrition sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Polonya'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. 

Olimp Nutrition Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Olimp Nutrition ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!