Nutrend

Nutrend markası pazarda hızlı bir şekilde yer edinebilmeyi başarmış bir markadır. Bunu ürettiği kaliteli ürünler sayesinde başarabilmiştir. Nutrend ürünleri içerik kalitesinin yanı sıra lezzetiyle de ön planda olan bir markadır. Çek Cumhuriyeti'nde üretimlerini yapan firma ISO sertifikalarını almayı başarabilmiştir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)

Nutrend üretim tesisleri ISO 9001:2000 ve ISO 9001:2008 sertifikalarına sahiptir. Protein üretimleri için sadece belirli alanlarda ve doğal ortamlarda beslenip büyüyen hayvanlardan üretilmektedir. Bu hassasiyet sayesinde kısa sürede sektörde önemli bir yere gelebilmeyi başarmıştır. Bunun yanı sıra Nutrend ürünlerinin tamamı Çekya sağlık bakanlığınca onaylanmıştır.

Nutrend Ürün Çeşitliliği: 

Nutrend markası oldukça geniş ürün yelpazesine sahip bir markadır. Özellikle son yıllardaki ataklarıyla birlikte tesislerini büyüterek ürün kapasitesini arttırmıştır. 30 'dan fazla ürün çeşitine sahiptir. Nutrend Compress BCAA 4:1:1 500 Gr, Nutrend Whey Protein 2250 gr  gibi ürünleri ülkemizde çokça tercih edilmektedir. 

Nutrend Türkiye:

Ülkemizde Nutrend markasının ithalatını Multipower ve Olimp ithalatçısı tarafından yapılmaktadır. Nutrend ürünlerinin 40'dan fazla ülkede satışı yapılmaktadır. Bu ülkelerin arasında Türkiye'de bulunmaktadır. Ülkemizde de bu markaya ilgi oldukça fazladır. Özellikle protein barları tatve fiyat olarak kullanıcıların ilgisini çekmektedir.

Nutrend Nerede Üretiliyor ?:

Nutrend ürünleri Çek Cumhuriyeti'nde kendine özgün fabrikalarda üretimini sürdürmektedir.

Nutrend Sporcuları ve Sponsorları:

Nutrend markası sporculara verdiği önem ile birlikte 20'ye yakın sponsorluğu olan bir markadır. Pek çok daldan sporcuyu bünyesinde barındıran Nutrend Takımı; araba yarışından vücut geliştirmeye, bisikletçilerden patencilere bir çok sporcuyu barındıran bir markadır.

Nutrend Ürünlerini Satın Al :
Nutrend sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Çek Cumhuriyeti'nden resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur ve helal sertifikalıdır. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. 

Nutrend Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Nutrend ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!