Nanox

Nanox firması sporcu gıdası pazarında oldukça yeni olmasına karşın ilaç sektöründe oldukça deneyimleri bulunmakta. 2007 den bu yana ürünlerini bizlere sunan Nanox, ürünlerini sadece sporculara yönelik değil, sağlıklı yaşam için destek ürünleri olarakta adlandırmakta. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Kalitesiz beslenme sonucu açığa çıkabilecek sorunları bitirmekte kararlı olan firma son dönemde Whey ürünleri ile oldukça değişmez bir kitle kazanabildi.Dünya çağında tanınan bu firma hammadde pazarında tercihlerini hep üst düzey tutmuştur. Nanox HACCP yönetmeliklerine ve GMP standartlarına bağlı kalmıştır. Ürünlerine yasaklı içeriğe izin vermemişlerdir. Nanox firmasının kendini kanıtlamış bir çok ürününe Alo Protein ile ulaşabilirsiniz.

Nanox Ürün Çeşitliliği:

Nanox markası ürün çeşitliliği bakımından belli bir sayıya ulaşmış bir firmadır. Genel olarak ürün yelpazesi geniştir. Ülkemize ana ürünlerininin çoğu ithal edilmektedir. Diğer firmalar gibi sıradanlaşmış ürünlerden ziyade farklı ürünler ile müşterilerine çeşit sunmayı hedefleyen bir firmadır.

Nanox Nerede Üretiliyor?

Nanox firmasının ürünleri Belçika ve Avrupa'nın diğer ülkelerindeki yüksek standarttaki teknolojik üretim tesislerinde üretilmektedir.

Nanox Sponsorları:

Ersin Kuruel (Vücut Geliştirme)
Mihai Simion (MMA)
Birthe Mack (Vücut Geliştirme)
Piotr Sevcenko (Vücut Geliştirme)
Gerald Gschiel (Strongman)

Kampanyalardan anında haberdar olun!