Myprotein

Myprotein markası İngiltere menşeili bir sporcu gıdaları üreticisidir. Myprotein firmasının ürünleri İngiltere'nin en çok satılan ve en çok bilinen ürünleridir. İngiltere de sporcular tarafından çokça tercih edilmektedir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

Üretimlerini kendi tesislerinde ve maksimum hijyen güvencesi ile yapmaktadır.Ürün üretimlerinde son teknoloji kullanılmaktadır. Ar-ge çalışmalarına çok fazla özen göstermektedir ve yatırımlarının çoğunu ar-ge çalışmalarına yapmaktadır. ALS sistemi ile ürünlerinin testlerini yapmaktadır. Bu bağımsız testler ile ürünlerin üst düzeyde olmaları sağlanmaktadır. Üst düzey ürünler ile her zaman sporcuya en verimli olacak hammadde tedariği sağlanmaktadır. 

Myprotein Türkiye:

Myprotein markasının ürünleri ülkemize ilk 2016 yılında girmeye başlamıştır. Myprotein markasının ürünleri bu kadar kısa zamanda ülkemizde de çokça tercih edilir bir hal almıştır. Bu kadar kısa sürede adını duyurmasının sebebi olarak da yurt dışındaki popülaritesinden kaynaklanmaktadır. Ülkemizde, en çok aromaya sahip protein tozlarından biri olan Myprotein Impact Whey Protein 2500 Gr ürünü tercih edilmektedir.

Myprotein Nerede Üretiliyor ?

Myprotein markasının ürünleri İngiltere'deki kendi tesislerinde üretilmektedir. Kendi tesislerinde üretiminin yapılması firma güvenilirliği açısından önemli bir konudur. 

Myprotein Ürün Çeşitliliği:

Myprotein markasının yurt dışında bulunan çoğu ürününe ülkemizde de ulaşabilmek mümkündür. Her ne kadar tamamının satışı yapılmasa da en çok satan ürünleri mevcut. Ülkemizde 12'den fazla ürünü bulunmaktadır. Whey protein, izole whey protein, aromalı ve aromasız bcaa, kreatin, glutamin ve fıstık ezmesi gibi ürünlerinin satışı yapılmaktadır. 

Myprotein Ürünlerini Satın Al:

Myprotein sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onayı ile İngiltere'den resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. 

Myprotein Ürünleri ve Aloprotein.com :

Aloprotein'den aldığınız tüm myprotein ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.
Kampanyalardan anında haberdar olun!