Musclemeds

İnovasyon, Bilim ve Performans mottosuyla oldukça ünlü olan musclemeds firması ürünlerini sürekli teknolojinin ve bilimin getirdiği yeniliklerle yenilemektedir. Teknolojinin bu sektör üzerindeki yetersizliğine değinen şirket yetkilileri, ürünlere yatırım yapmadan önce üretim sistemlerine çok büyük yatırımlar yaptıklarını belirtmektedirler. Bu teknolojiler içerisinde atletiklik ve insan performasını arttırabilecek yasaklı olan maddelerin bulunmasıda var. Şirket son dönemde yağ yakıcı ve termojenik ürünler üzerinde ciddi gelişmeler kaydetmiş durumda bu bakımdan da geleceğin pazarına da yön vermek istemektedirler.  Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Musclemeds Ürün Çeşitliliği:

Musclemeds markası oldukça fazla ürün çeşitlilğine sahiptir. Musclemeds Carnivor Protein ürünü en çok satan ürünlerimizden diyebiliriz. Ürünün bu kadar fazla tutulmasının sebebi; bilinen diğer protein tozlarına göre daha fazla amino asit içermesi, nitrojen saklama teknolojisiyle birlikte kasların daha iyi gelişmesine ve kaslar üzerinde zararlı etkileri olan toksik maddelerden arınmasına yardımcı olmasıdır. Ayrıca içerdiği yüksek kreatin miktarı ile kas gelişiminizin maksimuma çıkmasına sağlar.

Musclemeds Türkiye:

Ülkemizde Musclemeds markasının distribütörlüğü 2010 yılından beri Farmatek tarafından yapılmaktadır. Ürünlerin tamamı Amerika menşeili olup bakanlık onayıyla ülkemize ithal edilmektedir Ülkemizde en çok tercih edilen ürünü Musclemeds Carninor Beef Protein ve Musclemeds Carnivor Mass ürünüdür.

Musclemeds Sporcuları ve Sponsorları:

Musclemeds markası barındırdığı sporcularla kalitesini belli eden bir markadır. Buna örnek olarak ünlü bodybuilding sporcusuve IFBB Pro kartı bulunan Kai Green yer almaktadır. Kai Green Mr.Olympia sporcusudur.

Musclemeds Nerede Üretiliyor ?

Musclemeds ürünleri Amerika Birleşik Devletlerinde üretilmektedir. Yüksek üretim standartlarına sahip olan firma GMP (Good Manufacturing Practices) sertifikasına sahiptir. Yani yüksek hammadde kalitesiyle yüksek standartlarda üretim yapmaktadır.

Musclemeds Ürünlerini Satın Al :

Musclemeds sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Amerika'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur ve helal sertifikalıdır. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. Ayrıca Multipower tüm ürünleri Almanya Sağlık Bakanlığınca onaylıdır. 

Musclemeds Ürünleri ve Aloprotein.com :

Aloprotein'den aldığınız tüm musclemeds ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!