Muscle Station

Muscle Station, lezzet ve doğal içerik konusunda kendini ispatlamış olan bir markadır. Yurt dışından ithal edilen AR-GE ile Türkiye'ye nin her yerine ve tüm Dünya'ya protein bar satışı yapmaktadır. Yaklaşık olarak 2 senedir Türkiye'de bulunan marka protein oranı ve lezzet bakımından oldukça iddaalıdır. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 23 arası, toplam: 23 (1 Sayfa)

Sadece %100 doğal ve sağlıklı bileşenler katılarak oluşturulmuş olan protein barlar; şeker,GDO ve diğer katkı maddelerini ürünleri çıkartmıştır. Ürünleri sadece spor tutkunlarına değil sağlıklı atıştırmalık olarak kullanmak isteyen herkese hitap etmektedir.İçerisinde glikoz, GDO, domuz ürünleri, aspartam ve trans yağ bulunmamaktadır. 

Muscle Station Ürün Çeşitliliği:

Muslce Station markası protein bar çeşitlilği bakımından zengindir. Müşterilerine farklı ve lezzetli aromalar sunmak isteyen markanın en çok satılan ürünleri ise Muscle Station Replacement Bar Birthday Cake ve Muscle Station Fit Snack Vegan Caramel ' dir.

Muscle Station Ürünleri Nerede Üretiliyor:
Muscle Station ürünleri Türkiye'de üretilmektedir. Yurtdışından ithal edilen AR-GE ile satışları yapılmaktadır.

Muscle Station Ürünlerini Satın Al:
Aloprotein'den aldığınız tüm Muslce Station ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Muscle Station Ürünleri ve Aloprotein.com:

Muscle Station  sporcu gıdaları Türkiye'de  Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onayı ile üretilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur ve helal sertifikalıdır. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. 

Kampanyalardan anında haberdar olun!