Multipower

Multipower firması ilk üretime başladığı günden bu yana kaliteye olan bakış açısıyla bilinmektedir. Bu sebepledir ki üretim yaptığı tesisleri araştırma yaptığı Hamburg'da ki AR-GE çalışmalarını yürüttüğü merkezin yanına kurmuştur. Bu şekilde hızlı bir şekilde son ürün kontrol aşamalarını yapmakta ve eksik gördüğü noktalar için araştırmalara devam edebilmektedir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 49 (3 Sayfa)

Uluslararası Besin Startları Enstitüsü ( İFS ) tarafındanda ürünleri onaylıdır ayrıca İSO9001 sertifikasına da sahip olan ürünleri 40'tan fazla ülkede satışı hızla sürmektedir. Besin destek pazarının eskilerinden olan Multipower, 30 yılı aşkındır sevenlerine ürünlerini sunmaktadır. 1977'den beri amaçlarına ulaşmak isteyen sporcuların favori markalarından biri olmuştur. Bunu başarabilmelerinin en büyük sebebi ise ar-ge çalışmalarına yaptıkları büyük yatırımlar olarak söylenebilir. Birçok amaca uygun ürünleri üreten firmanın kataloğuda oldukça dolgun. Ürünlerinin testlerini spor kuruluşlarıyla yürütmekteler(IFAA, Olympic Training Center, Hamburg University) bu şekilde birinci elden deneyimleri gözler önüne serebilmekteler. Tüm ürünleri T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı`nın kontrolünde Almanya`dan ithal edilmekte ve yasaklı madde,domuz yağı kullanılmamaktadır. Multipower Atlantic Grup çatısı altındadır.

Multipower Ürün Çeşitliliği:

Multipower sporcu gıdaları Pro ve Sportsfood olarak 2 ye ayrılır. Multipower Pro serisi vücutçular ve fitnessla ilgilenen gerçek amacı kas geliştirmek olan sporculara hitap etmektedir. Sportsfood serisi ise dayanıklılık üzerine spor yapan kişiler için daha uygundur.

Multipower oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Multipower bu sayede birçok spor dalına hitap edebilmektedir. Bu sporlar arasında fitness, bisiklet, dağcılık, vücut geliştirme, dövüş sporları, basketbol ve futbol'dur. 

Atlantic Grup Hakkında:

5370 çalışanı ve 19 üretim tesisi ile Avrupa’nın en büyük gıda üreticilerinden birisidir.

Multipower Türkiye:

Multipower ürünleri 20 yılı aşkın süredir Türkiye'de satışı yapılmaktadır. Markanın fitness , vücut geliştirme ve crossfit sporcuları tarafından daha çok tercih edilen ürünü Multipower Pure Whey ve Multipower Amino 3400 300 tablettir. Bisiklet, koşu ve yüzme sporuyla uğraşan sporcular ise daha çok Multipower Carbo Gel ürününü oldukça sık tercih etmektedirler.

Multipower Nerede Üretiliyor ? 

Almanya'nın yüksek standartlarla ve en son teknoloji ilen üretilen Multipower ürünlerinin Ar-Ge'si Hamburg şehrinde yapılmaktadır. Üretimi ise şehrin yakınlarında bulunmaktadır.

Multipower Sporcuları ve Sponsorları:

Multipower pek çok sporcuya ve spor klübüne sponsorluk yapmıştır. Türkiye'de yakın tarihimizde Galatasaray Futbol Kulübüne Multipower resmi sponsorluk yapmıştır. Bunun yanı sıra Gaziantepspor, FC Schalke 04 futbol takımlarına da sponsorluk yapmıştır. 2016 yılında Movistar bisiklet takımına sponsorluk yapmıştır ve  Ironman Avrupa şampiyonu Eneko Lianos 'a sponsorluk yapmıştır. 

Multipower Ürünlerini Satın Al :
Multipower sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Almanya'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur ve helal sertifikalıdır. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. Ayrıca Multipower tüm ürünleri Almanya Sağlık Bakanlığınca onaylıdır. 
Multipower Ürünleri ve Aloprotein.com :
Aloprotein'den aldığınız tüm multipower ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!