MHP

Gerard DENTE'nin kurmuş olduğu şirket 1997'den beri üretimlerine devam etmektedir. Kendisi de vücut geliştirmeci olan Dente, salonlardan edindiği deneyimlerini üretimini yaptığı ürünlerine yansıtmaktadır. Spor algısının değiştiğinin altını çizen MHP, artık salonlarda bay, bayan ,genci, yaşlısı her kesimin olduğunu düşünen DENTE ürünlerini herkese uygun bir şekilde yapmakta. Hammadde kalitesine dikkat çeken firma, üretimlerinde yasaklı madde kullanmadıklarını belirtiyor. Türkiye pazarına girdiği günden beri hatrı sayılır bir seven kitlesi oluşturmayı başarabilmiştir. TRAC, ANDO , Glutamin-SR ve ISOFAST 50 ürünleri kategorisinde Dünya ilkleridir. Dente'nin profesyonelce üretimini gerçekleştirdiği ürünleri Alo Protein'de Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Mhp Ürün Çeşitliliği:

Maximum Human Performance, bilim ve teknik olarak çalışan sporcular için en iyisini hedefleyen ve üretmiş olduğu ürünlerde maksimum performans amaçlayan bir markadır. Nitrik oksit üretimi için arjinin ürününü ürününü üretmiş, bunun gibi bir çok ürünün üretim aşamasına geçme konusunda öncülük etmiştir. Isofast 50 ürünü ile dünyanın en hızlı emilimi ile anabolik hareketleri sağlayan, dünyanın ilk Mikronize Whey Proteinidir. Mhp, bir çok alanda ve branşa yönelik üretim sağlamıştır. Mhp, Protein, Bcaa, Glutamine, Gainer, Protein Shake-Puding

Mhp Türkiye:

Türkiye pazarında bir çok ürünü satışa sunulan bir markadır. Protein, Glutamine, Bcaa, Creatine ve Cla ürünleri Türkiye'de satışa sunulmuştur. Türk sporcuları tarafından en çok Glutamine ve Bcaa ürünleri tutulmuştur. İçerik ve servis sayısı yüksek olan bu ürünler Türkiye pazarından oldukça revaçtadır. 

Mhp Sporcuları:

Chris Bumstead

Chris Hogan

Marc Megna

Melanie Tillbrook

Allen Lee

Mhp Ürünlerini Satın Al:

Maximum Human Performance sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Amerika'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.
Mhp Ürünleri ve Aloprotein.com:
Aloprotein'den aldığınız tüm Mhp ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.