Inkospor

Nutrichem Diat + Pharma Gmbh firmasının kuruluşu olan Inkospor , Almanya’da Nürnberg’te üretime devam etmektedir. Kendini geliştirmek için sürekli yatırımlar yapan firma üretimlerini son teknoloji ve titizlikten ödün vermeyen laboratuvarlarında üretimini kendi gerçekleştirmektedir. Sporcu gıdası üretmenin ciddiyetinin altını çizenInkospor , Avrupa'nın kendine ait en modern tesislerinde üretimini sürdürmektedir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Şirket Avusturya, İsviçre, Fransa'da ve diğer birçok Avrupa ülkesinde ayrı ayrı şirketler tarafından temsil edilmektedir.Şirket DIN EN ISO 9001 sertifikasına sahip sıkı kalite kontrollerini önemseyen bakış açısına korumaktadır. 

Inkospor Ürün Çeşitliliği:

Türkiye pazarında kendi yerini almış bir markadır. Bir çok alan ve branşta sporcuya hitap eden İnkospor ürün çeşitliliğine önem veren bir markadır. Ham madde kalitesine önem veren, üretim aşamasını titizlikle sürdürmektedir. Ürün çeşitliliği, Whey Protein, İzole Protein, L-carnitin, Amio Asit, Amino Strong, Bcaa, L-Glutamine ve Weight Gainer olmak üzere bir çok ürün ve çeşit mevcuttur. 2016 yılında da Avrupa’nın en iyi sporcu gıdası ödülünü INKOSPOR kazanmıştır.

Inkospor Nutrition Türkiye:
Türkiye pazarından en çok tutulan ürünü INKOSPOR X-TREME WHEY PROTEIN, INKOSPOR X-TREME MUSCLE 95 ve X-TREME WEIGHT GAINER olmuştur.

Inkospor Ürünlerini Satın Al:

Inkospor sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Almanya'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Inkospor Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Inkospor ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.