Harbinger

Harbinger markası 1988 yılında David McCrane adlı sporcu ve girişimci tarafından Amerika’da kurulmuş bir markadır. Kaykay ile uzun yıllar ilgili olduğu için sporcuların bedenini koruması için ilk ürünü olan WristWrap adındaki bilekleri koruyacak eldivenleri piyasaya sürdü. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 51 (3 Sayfa)

Ağırlık eldiveni, ağırlık kemeri, kayış ve destekler, atlama ipleri, giyim vb çeşitlerde ürünleri mevcuttur. Zamanla farklı branşlar üzerine ürün yelpazesini genişleten Harbinger markası her geçen gün daha kaliteli ve sporcu ihtiyaçlarına en uygun ürünleri üretmektedir. Farklı fiyat aralığında ürünleri olan Harbinger markası piyasadaki en kaliteli ürünleri üretme vizyonunu taşıyan bir markadır. En ileri teknoloji ile ürünlerini üretmektedir.

Harbinger Ürün Çeşitliliği:

Bünyesinde yaklaşık 50 çeşit sporculara özel eldivenler, ağırlık kemerleri, bileklikler, dizlikler, atlama ipleri ve bunun gibi çeşitler bulundurmaktadır. Bu sporlar arasında fitness, bisiklet, dağcılık, vücut geliştirme ve dövüş sporları bulunmaktadır.

Harbinger Türkiye Distribütörü Hakkında:

Harbinger ürünleri Türkiye'ye tek yetkili distiribütör TES Konfeksiyon Ltd. Şti. tarafından getirilmektedir.,,

Harbinger Türkiye:

Harbinger ürünleri uzun yıllardır Türkiye'de satışa sunulmaktadır.  Markanın fitness, vücut geliştirme ve crossfit sporcuları tarafından daha çok tercih edilen ürünü Harbinger Men's Power Eldiven Siyah ve Harbinger Trigger Handle Rope Siyah ürünüdür.

Harbinger Nerede Üretiliyor ? 

Amerika'da yüksek standartlarla ve en son teknoloji ile kaliteyi amaçlayarak üretilmektedir.

Harbinger Ürünleri ve Aloprotein.com:


Aloprotein'den aldığınız tüm Harbinger ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!