Grenade

Piyasaya girdiği günden bu yana hızla büyüme göstermiş olan Grenade firması besin destek pazarında diyet ürünleriyle oldukça rağbet görmüştür. İngiltere'de yağ yakıcılarda en fazla satışı yapılanlar listesinde bir numarayı başkasına devretmeyen Grenade Thermo Detonator, Grenade firmasının kalitesini gözler önüne sermektedir. Cinsiyet gözetmeksizin her kesime hitap eden ürünleriyle adını üst sıralara yazdırabilmiştir. Kalitesiyle ISO9001 / cGMP sertifikalarınıve MHRA onayını almıştır. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)

Grenade Nutrition firması sporcu gıdaları sektöründe aslında yenidir. Mazisi 5 yıllıktır. Grenade Thermo Detonator ürünüyle sektöre giriş yapan İngiliz firması, ürünün tasarımı ve etkisiyle büyük beğeni toplamış. En İyi Termojenik Yağ Yakıcı ödülünü kazanmıştır. Grenade firması 5 yıl gibi kısa bir süre içerisinde 100'den fazla ülkede satış yapma başarısını gösterebilmiştir. Grenade ürün çeşitliliğini her geçen gün artırmaktadır. Markanın en çok satan diğer bir ürünü ise Grenade 50 Calibre Pre-Workout ürünüdür. İçeriğiyle tüm güç sporcularının ilgisini çekmektedir.

Grenade Nutrition Ürün Çeşitliliği:

Grenade firması 2014 yılında yatırım aldıktan sonra ürün çeşitliliğini hızla artırmaya başlamıştır. Protein tozu, yağ yakıcı, amino asit ürünleri, protein bar gibi ürünleri mevcuttur. Fakat günümüze kadar daha çok Grenade firması enerji ürünlerinin satışına ve geliştirilmesine odaklanmıştır.

Grenade Türkiye:

Grenade ürünleri 4 yıldır Türkiye sporgu gıdaları sektöründe satışı devam etmektedir. İlgi çekici tasarımları ve içeriğiyle Türk supplement kullanıcılarının da dikkatini çekmeyi başaran firmanın en çok ülkemizde Grenade Thermo Detonator, Grenade 50 Calibre Pre-Workout  ve Grenade Defend BCAA ürünü tercih edilmektedir.

Grenade Nutrition Nerede Üretiliyor ?
Grenade Nutrition ürünleri İngiltere'de üretilmektedir.

Grenade Nutrition Sporcuları ve Sponsorları:

Asker kökenli sporculara sponsor olmasıyla bilinen Grenade firması Türk sporcumuz Melih Çoloğlu'na da sponsorluk yapmaktadır. 50 'nin üzerinde sporcuya sponsorluk yapmaktadır.

Grenade Ürünlerini Satın Al:

Grenade sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile İngiltere'den resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Grenade Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Grenade ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!