GNC

GNC markası asıl adı General Nutrition Centers olan dünya çapında bitkisel takviyelerin satışını yapan ABD merkezli mağazalar zinciridir. Uzun yıllardır bu sektörde olan firma 1935 yılında Pensilvanya'da kurulmuştur. Vitamin, mineral, bitkisel takviye gibi ürünlerin üretimini yapan firma müşterilerine kaliteli bir yaşam sunmayı amaçlamaktadır.  Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)

GNC Ürün Çeşitliliği:

GNC markasının ürün yelpazesi oldukça geniştir. Multivitamin, aminoasit, balık yağı, antioksidan gibi ürünleri mevcuttur. Dünya genelinde en çok tercih edilen eklem sağlığı gıda takviyeleri arasında olan Gnc Triflex ürününe sahiptir. Oldukça fazla vitamin ve mineral ürünleri barındıran firma Türkiye'de de kendini kısa sürede kanıtlamış ve müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.

GNC Türkiye:

GNC ürünleri 25 yılı aşkın süredir Türkiye'de satışı yapmaktadır. Ülkemizde birçok eczanede yer alan marka yaklaşık olarak 20'ye yakın ilde ürün satışlarını gerçekleştirmektedir. İlk mağazasını 1994 yılında Nişantaşı'nda açmış olup şu anda 80'in üzerinde satış noktası bulunmaktadır.

GNC Üretim Standartları :

GNC ürünlerinin bir çoğunun ham maddesi doğal kaynaklardan elde edilip müşterilerine en iyi şekilde verim alabilmesi için formülize edilmiş ürünlerdir. GNC markası üretim aşamasında imalattan paketlemeye kadar en son teknolojiyi kullanmaktadır. Tüm GNC ürünleri Amerikan sağlık örgütü FDA tarafından kabul gören RDA standartlarına uygun şekilde üretilmektedir.

GNC Nerede Üretiliyor ?
GNC ürünleri Amerika Birleşik Devletleri'nin Pensilvanya eyaletinin Pittsburgh şehrinde üretimi sağlanmaktadır.

GNC Ürünlerini Satın Al:
GNC sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onayı ile Amerika'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerinin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez. Ayrıca GNC tüm ürünleri Amerika Sağlık Bakanlığınca onaylıdır. 

GNC Ürünleri ve Aloprotein.com:
Aloprotein'den aldığınız tüm GNC ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.
Kampanyalardan anında haberdar olun!