Aloprotein %20 İndirim Kodu

Gaspari

Sporcular için Gaspari besin destek ürünleri güven ile eş anlamlı hale gelmiştir. Gaspari firmasının nihai hedefi sporcuların olağanüstü sonuçlara Gaspari imzası atılmış olan ürünlerle ulaşmalarıdır. Firmanın kurucusu Rich Gaspari'de sporcu alt yapısından gelmektedir ve bir sporcunun neye ihtiyacı olduğunu birinci elden deneyimlemiş bir sporcudur, deneyimleri doğrultusunda en iyi sonuç verebilecek ürünleri üretimini yapabilmiş ve bizlere sunmuştur. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Firma ürünlerini 2001 den bu yana sporculara sunmaktadır. Ürünleri gerek ileri seviye sporcular gerek yeni başlayanlar olsun her kesime hitap etmektedir. Myofusion, IntraPro, SuperPump250 ürünleriyle Türkiye piyasasında oldukça ilgi gördüler.

Gaspari Ürün Çeşitliliği:

Rich Gaspari tarafından 1998 yılında Amerika'da kurulmuştur. Dünya çapında milyonlarca sporcu, fitness tutkunu ve vücut geliştirmeci için en kaliteli besin takviyelerini sağlayan en tanınmış endüstri liderlerinden biri olmuştur. Ürünlerinin ham maddesi oldukça kaliteli olmasının yanında, fiyat olarak eş değer firmalara göre fiyatı oldukça makuldür. Türkiye piyasasında en çok bilinen ve tercih edilen Gaspari Myofusion Advanced Protein ve Gaspari Aminomax 8000 ürünleridir. . 

Gaspari Türkiye:

Gaspari Nutrition ürünleri uzun yıllardır ülkemizde supplement raflarında yerini almaktadır. Ürünlerin tamamı Amerika'dan ithal edilmektedir. 

Gaspari Sporcuları:

Hidetada YAMAGISHI - Pro Bodybuilder Team Gaspari

Robert TIMMS - Physique Pro Team Gaspari 

Dayna MALETON - Bikini Pro Team Gaspari

Bethany WAGNER - Fitness Pro Team Gaspari 

Mike BALAN - Physique Fitness Gaspari 

Erik Delarosa - Fitness Model Team Gaspari 

jessie KELLER - Firefighter Team Gaspari 

Gaspari Ürünlerini Satın Al:

Gaspari Nutrition sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Amerika'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Gaspari Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Gaspari ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!