Fitness Coffee

İtalyan Patentli olan ve Türkiye'de tek patentli kahve markası konumunda olan Fitness Coffee ürünleri %100 doğal içeriği ve düşük kafein içeriğiyle dikkat çekmektedir. 2 Ayrı çeşit ürünüyle pazara giren firma ilerleyen zamanlarda çeşit sayısını arttırarak tüketiciye daha fazla seçenek sunmayı hedeflemektedir. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)

Fitness Coffee İçeriği:

Fitness Coffee yüksek anti oksidant ve diğer kahvelere göre %40 oranında daha az kafein içermektedir. Tamamen doğaldır. Yağ yakımınıza yardımcı olabilir ve gün içerisinde sizi enerjik yapabilir. Fitness Coffe içinde 16 bitkisel ekstre içeren İtalya menşeili bir kahvedir.

Fitness Coffee Almanya’da 100 ülkeden 500 şirketin katıldığı ve 1200 fikrin yarıştığı organizasyonda TASTE11 ödülünü almış ve en inovatif, yaratıcı ürün seçilmeyi başarmıştır. Yapay katkı maddesi, Yapay renklendirici, yapay aroma, MSG(Monosodyuö Glutomat), Yapay tatlandırıcı ve GDO içermez. Fitness Coffee Antioksidan Sporcu Kahvesi ülkemize ithalatı 2017 yılının sonlarında gerçekleşmeye başlamıştır. Her geçen gün kullanıcı kitlesi artmaktadır.

Fitness Coffee Ürünlerini Satın Al:

Fitness Coffee ürünleriTürkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile İtalya'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Fitness Coffee Ürünleri ve Aloprotein.com :
Aloprotein'den aldığınız tüm Fitness Coffee ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!