Aloprotein %20 İndirim Kodu

Fellas

Fellas markası Türkiye'de üretilmektedir. Protein çikolatarıyla ünlenen marka whey protein tozu ve atıştırmalık diğer ürünleriyle de ilgi çekmeyi başarmıştır. Ülkemizde birçok büyük alışveriş mağazasında satılmaktadır. Mart 2015'te Türkiye'nin ilk Yerli üretim Atıştırmalık Kuru Et ' ini üretmişlerdir. Fellas'ın ürünlerdeki sloganı " Bir amaç için ye! " olmuş ve müşterilerine sağlıklı atıştırmalık alışkanlığı kazandırmayı amaçlamıştır. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Fellas Ürün Çeşitliliği:

Türkiye'de üretimi gerçekleşen marka ürünlerinde kalite ve tadı ön plana çıkarmıştır. Protein bar olarak birçok çeşidi olan marka genel olarak apertatiflere ve protein tozuna yönelmiştir. Protein tozunda 26gr protein içeriğiyle birlikte müşterilerinin beğenisine sunulmuştur. Ayrıca Türkiye'de ilk defa üretilen kurutulmuş et ile de ün salmıştır. Her geçen gün gelişmekte olan marka ürün çeşitliğini arttırarak devam etmekte ve müşterilerinin ilgisini çekmektedir.

Fellas Ürünleri Nerede Üretiliyor :

Türkiye'de üretilmekte olan marka tüm ürünlerini helal sertifika ile üretmektedir.

Fellas Ürünlerini Satın Al:

Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur ve içbir şekilde doping maddesi içermez. Ayrıca  Fellas'ın tüm ürünleri bakanlık onaylıdır.

Fellas Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Fellas ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.
Kampanyalardan anında haberdar olun!