FA Nutrition

FA Nutrition, Tadeusz Zarebski tarafından 2009 yılında Polonya’da kurulmuş yeni sayılabilecek bir markadır. FA Nutrition; protein tozu, amino asit, kilo ve hacim kazandırıcı ürünler, L-Karnitin ve CLA, performans ve güç arttırmaya yardımcı ürünler gibi, birçok kategoride ürün üretmekte ve dünyanın çeşitli ülkelerine ürünlerinin ithalatını gerçekleştirmektedir.FA Nutrition firması müşterilerine, uygun fiyatta ve yüksek kalitede içeriğe sahip gıda takviyeleri üretmeyi ve müşterilerini hedefleri doğrultusunda bilgilendirip, kısa ve daha sağlıklı bir şekilde bu hedeflerine ulaştırmayı hedefleyen bir firmadır. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 17 arası, toplam: 17 (1 Sayfa)

Fa Nutrition Ürün Çeşitliliği:

Fa Nutrition markasının ürün yelpazesi çok fazla geniş olmamakla birlikte genel olarak direkt sporcu ihtiyacına göre ürünlerini üretmektedir. 2 adet Protein ürünü, 2 adet Karbonhidrat ürünü bulunmakla birlikte Creatine, Glutamine, Bcaa ve Pre-Workout ürünleri de bulunmaktadır. Ürün yelpazesi geniş olmamasından dolayı tüm ürünler eşit derecede tercih edilmektedir. Ama yine de en çok pre-workout ürünü tercih edilebiliyor diyebiliriz. Fa Nutrition Napalm ürünü üst düzey bir güç-performans takviyesidir. İçeriğindeki güçlü amino asit ve türevlerinin profili ile kullanıcılarına daha uzun süreli ve daha güçlü bir antrenman olanağı sağlamaktadır. Onun haricinde kas gelişimine de oldukça faydalı bir üründür.

Fa Nutrition Türkiye:

Fa Nutrition ürünleri ortalama olarak 2015 yılından bu yana Türkiye'ye ithal edilmektedir. Fa Nutrition Xtreme Napalm, Xtreme Bcaa 5000, Xtreme Glutamine ürünleri en çok tercih edilen ürünlerinden bazılarıdır. 

Fa Nutrition Sporcuları:

-Jennifer Rhode
-Radoslaw Slodkiewicz
-Bartosz Guran
-Paul Poloczek
-Marcus Hausmann
-Rafal Gil
-Damian Kuffel
-Martin Jurischka
-Anna Maier

Fa Nutrition Ürünleri Nerede Üretiliyor ?

Fa Nutrition menşei Polonya'dır.

Fa Nutrition Ürünlerini Satın Al:
Fa Nutrition sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Amerika'dan resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Fa Nutrition Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Fa Nutrition ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!