Extrifit Sports Nutrition

Extrifit Çek Cumhiriyeti Menşeili bir markadır. 2007 yılında açılma fikri sunulan firma bir sene sonra açılmıştır. Şirket açıldığı andan itibaren avrupa pazarında kendini ön plana çıkarmıştır. 2014 yılında yeni ve daha modern bir üretim tesisine geçen marka birçok üretim sertifikası da bulundurarak müşterilerinin güvenini sağlamıştır. Devamını Oku..Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Extrifit Nutrition Ürün Çeşitliliği:

Extrifit Nutrition ürünlerinin şu an için Türkiye'de Whey protein tozu, hardcore gain, bcaa, glutamine ürünleri mevcuttur. Kendini her geçen gün geliştirmekte olan marka yüksek teknoloji ve hijyenik ortamı ile müşterilerin ilgisini çekmiştir. Ürünlerinde ISO 22000:2006 ve HACCP sertifikaları bulundurmaktadır. Türkiye de en çok satılan ürünü Extrifit Cfm Instant Whey ürünüdür. Ürününün tercih edilmesinin sebeblerinden biris cfm teknolojisi ile üretilmesidir. İçeriğinde kolay sindirim için 7 çeşit enzim bulunmaktadır. Hammade kalitesi oldukça yüksektir.

Extrifit Nutrition Türkiye:

Extrifit markasının distrübütörlüğünü Turkuazpharma yapmaktadır. Ürünlerin hepsi Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından onaylı ve orjinal ürünlerdir.

Extrifit Nerede Üretilmektedir ? :

Extrifit markası Çek Cumhuriyeti'nde yüksek teknoloji ile üretimi sağlanmaktadır.

Extrifit Sporcuları:

-Sabina Plevakova,

-Vojta Koritensi

-Tomas Kaspar

-Slavoj Bednar

-Milan Oboril

-Radek Lonc

-Adriana Halasova

-Petr Petras

Extrifit Nutrition Ürünlerini Satın Al:

Extrifit Nutrition sporcu gıdaları Türkiye'de resmi ithalatçısı tarafından Tarım ve Hayvancılık bakanlığı onay ile Çek Cumhuriyeti'nden resmi olarak ithal edilmektedir. Ürünlerin hiçbirisinde GDO, Domuz ürünleri yoktur. Hiçbir şekilde doping maddesi içermez.

Extrifit Nutrition Ürünleri ve Aloprotein.com:

Aloprotein'den aldığınız tüm Extrifit Nutrition ürünleri Aloprotein.com güvencesi altındadır. Güncel üretim ve ithalat serisinde bulunan ürünlerden oluşmaktadır. Ürünler daima hazır stok, en iyi fiyat ve sağlıklı saklama koşullarında sizlere sunulmaktadır.

Kampanyalardan anında haberdar olun!